Tu czeszą się gwiazdy! Zobacz najlepsze warszawskie salony fryzjerskie [GALERIA, CENY]

redZaktualizowano 
W zawodzie od 15 lat. Współpracuje z najbardziej znanymi markami, przez kilka lat był związany z pracownią Jaga Hupało & The Wolf. Cechami charakterystycznymi jego pracy są: perfekcyjna technika cięcia, finezja i idealne wyczucie koloru. Doceniony przez polskie gwiazdy. Stylizuje fryzury znanych osobistości m.in.: Magdy Mołek, Justyny Pochanke, Moniki Richardson, Katarzyny Zdanowicz, Doroty Gardias, Beaty Sadowskiej, Marty Kuligowskiej, Ewy Bem, Joanny Orleańskiej, Magdaleny Schejbal, Anny Mamczur, Anity Werner, Karoliny Dobrowolskiej, Anny Kalczyńskiej, Paskala Brodnickiego. Na zdjęciu z prezenterką telewizyjną Anną Dec. Adres: ul. Klimczaka 8a/38 facebook.com/Hairmaster-Tomasz-Burkacki
Jak znaleźć idealnego fryzjera, który wykreuje twój nowy wizerunek, a wizyta w jego salonie będzie chwilą odpoczynku i relaksu? Weź przykład z polskich gwiazd! Przygotowaliśmy dla was przegląd najlepszych warszawskich salonów fryzjerskich, gdzie czeszą się aktorzy i piosenkarze znani z pierwszych stron gazet. Sprawdź, jak wyglądają wnętrza znanych atelier i ile trzeba zapłacić za wizytę. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.04.09 10:22:13

Mogę polecić Patryka Zawadzkiego. Trafiłam do niego dzięki siostrze. Piękny kolor, a mam blond i dobrze układają się włosy.

2019.03.28 17:14:44

tez się zgodzę. InHarmony to jeden z lepszych salonow. Robiłam tam konturówanie włosów, efekt wyszczupla twarz. Bardzo ładnie wyglądają włosy ;)

2019.03.28 16:58:15

ja polecam InHarmony w Warszawie, od kilku lat chodzę tam na farbę. Efekt ekstra;)

2019.03.16 12:49:05

marcelinakaslik: ja w In Harmony miałam robioną fryzurę ślubną, która przetrwała całą noc! MEga polecam ten salon!

2019.03.14 11:17:15

Ja się dopiero wybiorę do Magii Blondu. jestem już umówiona na termin. Widziałam bardzo wiele jej fryzur i koloryzacji na instagramie oraz na facebooku. I tak jakos to mnie przekonało;) Przy okazji chciałabym troche podciąć włosy.

2019.03.07 15:51:56

O dużo osob poleca ten salon InHarmony, bo tak się składa, że szukam jakiegoś dobrego, dzięki:) A jakie fryzury robilyscie?

2019.03.07 12:17:46

Widzę, że ktoś już wspomniał o In Harmony, a to mój salon nr 1 w Warszawie. Strzygę się tutaj już od kilku lat i jestem wierna umiejętnościom pań fryzjerek.

2019.03.05 03:15:45

www.auroom-salon.pl

2019.03.05 03:13:28

A ja polecam salonu AUROOM na Łopuszańskiej 95 w Warszawie

2019.02.28 21:21:25

Ja chodzę do Magii Blondu i jestem bardzo zadowolona. Pani Danusia dokładnie wie, jak się zająć moimi włosami. Na początku przeszłam kompletną metamorfozę, wyszło świetnie.

2019.02.16 11:17:27

Przypadkowo z ulicy weszłam do salonu Studio Effect na Waliców 19. Rozmawiałam z p. Patrykiem Zawadzkim i zdecydowałam się umówić na wizytę. Jestem zachwycona przede wszystkim doborem koloru i poleconą pielęgnacją do domu. Polecam. Aga

2019.02.12 12:22:28

Jestem bardzo zadowolona z usług HR STUDIO

Traktują klienta bardzo poważnie i odpowiedzialnie.

Dzękuję bardzo za miłą obsługę

Potrafią zmienić kolor włosów, tak by klient był naprawdę zadowolony i by czuł się dobrze.

Ja jestem - dziękuję

2019.01.25 15:32:37

Według mnie super jest salon InHarmony, ja robiłam tam koloryzację 3D, efekt obłędny!

2018.12.08 21:32:37

Nie polecam salonu AUROOM na Łopuszańskiej w Warszawie - okropne traktowanie klientek ...

2018.11.17 21:29:13

A ja polecam HR-Studio tam też można spotkać ludzi show biznesu,ale nie o to chodzi....chodzi o to aby być zadowolonym z usług dlatego polecam ten salon a przede wszystkim p.Tomka.Miała brąz chciałam karmel z refleksami i mam,Wyglądam mega i wszyscy dookoła mi to powtarzają,i chyba o to w tym wszystkim chodzi,abym była zadowolona i robiła super wrażenie i tak jest:)

2018.11.16 09:19:34

Jest wiele punktów, które zasługują na wyróżnienie. Mój faworyt to 1909fryzjerzy. Duży plus za jakość usług i wskazówki co do dalszej pielęgnacji.

2018.11.15 15:09:19

To nie jest tak, że gwiazdy pomagają promować konkretny salon, o czym się pisze?

2018.11.08 16:04:30

Ja wszystkim polecam Makeuphair24!!! Genialna Pani Wiola dla, której nie ma rzeczy niemożliwych, ale jeżeli chodzi o zdrowie włosa to nie ma u niej kompromisów. Zawsze stawia to na pierwszym miejscu. Ja bardzo długo szukałam dobrego fryzjera i w końcu po latach znalazłam swoje miejsce i jestm mu wierna od dwóch lat. Polecam

2018.10.31 10:07:12

Moim zdaniem świetny jest salon InHarmony w Warszawie. Ostatnio robiłam tam ombre - piękny efekt, od razu cera promienniej wygląda, kwitnie ogólnie mówiąc ;)

2018.09.30 16:27:49

Jeśli szukasz nie tylko super fryzjera ale również miejsca ,,nie dla wszystkich z ulicy,, polecam atelier tylko dla kobiet ,,Studio makeuphair24,, na Woli (przystanek od Ronda Daszyńskiego)

Akurat osobiście oprócz perfekcyjnego koloru i cięcia cenię sobie klimat tego miejsca :)

Polecam

2018.09.26 12:09:44

W Hollywood Hair każda kobieta może poczuć się gwiazdą !

2018.09.21 22:08:08

http://studiozin.pl/ najlepszy fryzjer w Warszawie

2018.09.14 17:08:43

Pięknie :-)

2018.09.14 17:05:32

ja już rok chodzę do maistra swojej sprawy, człowiekowi który prosto czarodziej w fryzjerskiej sztuce!! Dziewczynki, przedstawić nie możecie jak człowiek wyznaje się na swojej sprawie i samodzielnie świetne chłopiec ,Paweł Szewczuk, sam rosyjskiego pochodzenia , przejechał i żyje w Warszawie, z siostrą założył salon ... każdorazowo przychodzę i otrzymuję masę zadowolenia od obsług i ich sytuacji w salonie . Kobiety rekomenduję nie pożałujecie nie na sekundę że utrafiły doń,każda będzie u jego indywidualistyczna i ze swoim stylem ... zostaję współrzędne : Warszawa, Wola,ul.Górczewska 131/135 salon „YELLOW Rosę” t.798-313-300

2018.08.26 23:54:31

Byłam niedawno w Magii Blondu i faktycznie jestem zadowolona. Na pewno zostanę stałą klientką pani Danusi :)