Wydział Sportu i Rekreacji w Rembertowie oraz Międzyosiedlowa Rada Sportu i Rekreacji Dzielnicy Rembertów zapraszają 14 listopada na Pierwszy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Rembertów.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zawody odbędą się w hali sportowej Zespołu Szkół nr 76 przy ul. Dwóch Mieczy 5 (wejście od ul. Przedświt). Rozpoczęcie turnieju o godz. 9, zakończenie o 16.

Udział w rywalizacji wezmą drużyny w składzie do dziesięciu zawodników (na boisku pięciu zawodników, w tym bramkarz) wyłonione spośród osób rocznika 1985-1992 zamieszkałych, uczących się lub pracujących na terenie Rembertowa. Mecz trwa 12 minut bez przerwy, bramki jak do piłki ręcznej. Zmiany zawodników dokonywane są systemem hokejowym, tzn. zejście i wejście zawodnika na parkiet bez przerwy w grze. Liczba zmian dowolna.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!