Tragiczny w skutkach okazał się wypadek, do którego doszło przy skrzyżowaniu Grójeckiej i Banacha wczoraj przed południem. Według zeznań kierowcy renault laguna ustępował on właśnie drogi jadącej na sygnale karetce, ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Tragiczny w skutkach okazał się wypadek, do którego doszło przy skrzyżowaniu Grójeckiej i Banacha wczoraj przed południem.

Według zeznań kierowcy renault laguna ustępował on właśnie drogi jadącej na sygnale karetce, gdy zderzył się z peugeotem partnerem. Ten ostatni uderzył w przystanek tramwajowy. Efekty były tragiczne - jedna osoba zginęła na miejscu, druga, ranna, została odwieziona do szpitala. Peugeot ściął również słup, uszkadzając sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu. Na miejscu zjawiła się policja, a także prokuratura, która wyjaśnia okoliczności wypadku.

Na ulicach dochodzących do skrzyżowania utworzyły się korki ze względu na zwężenie, a także uszkodzoną sygnalizację świetlną. Tą ostatnią naprawiono dopiero po południu. Zamknięty dla pasażerów został także przystanek, w który uderzył samochód. Tramwaje kursowały bez zmian.Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!