UMKS MOS Wola Warszawa w ostrym treningu. Sezon tuż-tuż UMKS MOS Wola Warszawa w ostrym treningu. Sezon tuż-tuż

UMKS MOS Wola Warszawa w ostrym treningu. Sezon tuż-tuż (© fot. mat. prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

UMKS MOS Wola Warszawa w ostrym treningu. Już trzy tygodnie drugoligowa drużyna z warszawskiej Woli trenuje przed rozpoczęciem nowego sezonu. Do końca sierpnia II ligowi Mosiacy trenować będą dwa razy dziennie.

UMKS MOS Wola Warszawa w ostrym treningu. Sezon tuż-tużZa zawodnikami trzy tygodnie przygotowań. We wtorek 19 sierpnia miał mieć miejsce mecz kontrolny z zawodnikami Hatta Volleyball Club Dubai, jednak z powodu zmiany planów szkoleniowych ekipy ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, nie doszło do tego pojedynku.

Czytaj także: UMKS MOS Wola Warszawa. Siatkarze trenują już drugi tydzień

Od 24 sierpnia wolscy zawodnicy trenować będą jeszcze intensywniej, ponieważ do składu dołączą najbardziej utalentowani juniorzy, którzy w miniony piątek powrócili z obozu w Szczytnie.

29 sierpnia, w hali przy ulicy Rogalińskiej 2, zawodnicy MOS Wola Warszawa rozegrają swój pierwszy sparing w tym sezonie z Legią Warszawa. Początek meczu o godzinie 17:00. Następny sprawdzian będzie miał miejsce już tydzień później, kiedy to rozegrają oni Turniej O Puchar Rektora Wyższej Szkoły Menedżerskiej. Ich przeciwnikami będą wówczas Huragan Międzyrzec Podlaski, AZS UWM Olsztyn oraz Czołg AZS Uniwersytet Warszawski. Następne mecze kontrolne zaplanowane są na kolejne weekendy, 13 i 14 oraz 20 i 21 września.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!