Drugie urodziny Naszego Miasta: rozwiąż quiz i sprawdź, jak dobrze nas znasz!

Mamy już dwa lata! Bezpłatna gazeta Nasze Miasto w każdy poniedziałek i czwartek trafia do mieszkańców siedmiu dużych miast Polski, natomiast serwis internetowy codziennie dociera do każdego zakątka Polski, aby dostarczyć Wam najciekawsze i najważniejsze informacje lokalne. Z tej właśnie okazji przygotowaliśmy dla Was ciekawy test, w którym możecie sprawdzić, jak dobrze nas znacie. Znajdziecie pytania dotyczące dzisiejszej daty, pierwowzoru gazety, a nawet zwierzątka, które najlepiej identyfikuje się z Naszym Miastem. Sprawdźcie!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO URODZINOWEGO QUIZU NASZEGO MIASTA!Koniecznie podzielcie się swoimi wynikami w komentarzach poniżej. Jeśli Nasze Miasto jest wyjątkowo bliskie Waszemu sercu, napiszcie to. Dziś wszyscy świętujemy!

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!