Sezon juwenaliowy powoli zbliża się do końca. Ostatnim akordem będą Ursynalia SGGW 2018, w dniach 8, 9 czerwca. Przed nami wiele świetnych koncertów, gry plenerowe oraz zlot . Dalsza część artykułów poniżej.

Już w najbliższy weekend, 8 i 9 czerwca 2018 r., Samorząd Studentów SGGW organizuje Ursynalia 2018. Będzie to ostatnia impreza w ramach tegorocznych, warszawskich juwenaliów. Pierwszy dzień upłynie pod znakiem muzyki disco polo. Tak przedstawia się harmonogram występów w piątek (godziny należy tu potraktować jako orientacyjne):

18:30 - Dejw
19:30 - Top Girls
20:45 - Markus P
22:00 - Long & Junior
23:30 – Playboys

Natomiast w sobotę, na scenie zlokalizowanej na Kampusie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (ul. Nowoursynowska 166) królować będzie hip-hop. W tym dniu zagrają:

18:00 – Kondersi
18:50 – Jarecki
20:30 – Bitamina
22:15 - Pawbeats (Goście: Dwa Sławy + VNM + Xxanaxx + Bisz + Buslav + Te-tris)
00:00 - Zeus

Poza muzycznymi wrażeniami, czekać na nas będzie strefa rozrywki, która startuje już o 14:00.
W jej ramach skorzystamy z „happy hour” na piwo i ofertę foodtrucków, obejrzymy zmagania podczas olimpiady akademików, a także sami będziemy mogli wziąć udział w plenerowych grach i zabawach. Wstęp na wszystkie koncerty i wydarzenia jest darmowy!

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!