Veganmania [ZDJĘCIA]. Niektórzy uważają, że życie bez mięsa jest niemożliwe, a brak zwierząt w menu powoduje dramatyczny uszczerbek na zdrowiu... To nieprawda. Święto wegańskie, które odbyło się 5 października na Pradze, jest na to dowodem. Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia!

Veganmania [ZDJĘCIA]. Tam nie było ani grama mięsa!


5 października klubokawiarnia Kicia Kocia na Pradze zamieniła się w przestrzeń koneserów warzywnych wytworów. Można było zjeść bezglutenowe ciasta, kupić warzywne leczo a także książki związane z prowadzeniem diety wegańskiej.

Wystawcy z najlepszych wegańskich restauracji, księgarnia oferująca pozycje książkowe z zakresu diety roślinnej oraz praw zwierząt czy drogeria z wegańskimi kosmetykami to niejedyne atrakcje, jakie czekały na gości.

W trakcie trwania Veganmanii odbyły się ciekawe wykłady dotyczące odżywiania, sportu i praw zwierząt oraz spotkanie autorskie z Klaudyną Andrijewską, autorką książki dla dzieci „Tosia i Pan Kudełko”. Atmosferę rozluźnił speed dating, a dla najmłodszych był kącik z licznymi atrakcjami

Czytaj też: Veganmania. W klubokawiarni Kicia Kocia odbyła się wegańska impreza

Nie zabrakło również stoiska Otwartych Klatek, na którym można było dowiedzieć się szczegółów dotyczących działalności Stowarzyszenia. A wszystko to i mnóstwo innych przyjemności w przyjaznych progach Kici-Koci, kulturalnej klubokawiarni, miejscu spotkań towarzyskich na warszawskim Grochowie (ul. Garibaldiego 5A).

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!