W sobotę 22 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się koncert Violetta Live. Fotoreporter naszemiasto.pl był z aparatem na tym wydarzeniu. Zobaczcie fanów i gwiazdy w naszej relacji. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.

Violetta Live to koncerty, na których Violetta - Martina Stoessel (główna bohaterka) wraz z przyjaciółmi, zabierają wszystkich w świat dziecięcych marzeń. W sobotę 22 sierpnia (godz. 19.00) taki koncert odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zapraszamy do oglądania zdjęć fanów oraz gwiazd wieczoru.

Violetta Live na Narodowym - ZDJĘCIA


W serwisie warszawa.naszemiasto.pl znajdziecie zdjęcia z koncertu Violetta Live. Fotorelację zamieścimy w galerii powyżej.

KLIKNIJ TUTAJ »


Serial Violetta Disneya na świecie oglądały ponad cztery miliony ludzi. Produkcja o miłości, intrygach, przyjaźni i pasji zdobyła tak dużą popularność, że gwiazdy z ekranów telewizorów można zobaczyć także w rzeczywistości.

Sprawdźcie też:
* Violetta Live, Warszawa. Wywiady z gwiazdami. "Making of i The Best of" [WIDEO]
* Disney Day Violetta Live. Spotkanie z gwiazdami Disneya na Stadionie Narodowym [ZDJĘCIA, WIDEO]
* Violetta Live, Warszawa, Disney Day. Wywiady z gwiazdami serialu cz. 1 [ZDJĘCIA, WIDEO]
* Violetta Live, Warszawa, Disney Day. Wywiady z gwiazdami serialu cz. 2 [ZDJĘCIA, WIDEO]

Czytaj także

  Komentarze (7)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  oli (gość)

  byłam tam. to puszczanie ludzi jedną bramką tylko po to by zdjęcia fanów były? a gdzie rozbawiony tłum na stadionie?

  kasia (gość)

  Koncert bardzo fajny, Violetta ze swoją ekipą Super!. Ale akustyka, dźwięk, nagłośnienie na Stadionie ŻENADA!!! Światła zapalane ze sceny raz na jakiś czas oślepiające kompletnie ŻENADA!!!! Organizacja na Stadionie bardzo mizerna. Wnioski po koncercie: Koncert Violetty na 5-, Stadion Narodowy na 2-. Nigdy więcej koncertów na Naszym Stadionie Nigdy!!!

  mama fanki (gość)

  bardzo zła organizacja złe oznakowanie dojazdu na stadion sam koncert ok mila obsada. A ta ruda z ochrony doprowadziła mnie do furii,po koncercie na płytę wpuszczała ale chyba tylko po znajomości bez okazania biletu a pozostali stop wejścia nie ma ale miałam nerwy!!!!!!!!!!!!!!!!

  Lubliniak (gość)

  Podzielam opinię, nagłośnienie beznadziejne. Dialogi pomiędzy gwiazdkami Disneya brzmiały jak ględzenie pod nosem. Telebimy tylko w pionie, te zawieszone pod dachem stadionu nie działały. Za te pieniądze oczekiwałem więcej.

  tata fanki (gość)

  koncert ok. na przyszłość napewno nie wybiorę warszawy. problemy z zaparkowaniem, kiepskie rozmieszczenie widowni, żałuje , że nie byłem w łodzi lub teraz krakowa

  Fan (gość)

  Bylem z corka na koncercie bylo super ale te zdjecia swiadcza o slabym profesjonalizmie z 117 fotek 90 z fanami po koncercie takiegk dziennikarza bym wywalil na zbit y pysk