Specjalnie dla was tuż przed koncertem przygotowaliśmy filmik, który składa się z sytuacji, jakie towarzyszyły nam podczas wywiadów z gwiazdami "Violetta Live". Sprawdźcie, co działo się poza oficjalnymi rozmowami!


Źródło: naszemiasto.pl


VIOLETTA LIVE na Stadionie Narodowym. Relacja z koncertu gwiazd Disneya w Warszawie [ZDJĘCIA]Przed koncertem warto zapoznać się z praktycznymi informacjami. Znajdziecie je tutaj:
* Violetta Live, Warszawa. Gwiazdy Disneya w sobotę na Narodowym[INFORMACJE, BILETY, WEJŚCIA, PARKING]
* Dojazd na koncert Violetta Live komunikacją miejską [INFORMATOR]Jeszcze raz ogromnie dziękujemy wszystkim fanom za ogromną aktywność na Twitterze i przesłanie wielu pytań, z których część udało nam się zadać gwiazdom.

Sprawdźcie tutaj:
Violetta Live, Warszawa, Disney Day. Wywiady z gwiazdami serialu cz. 1 [ZDJĘCIA,WIDEO]
Violetta Live, Warszawa, Disney Day. Wywiady z gwiazdami serialu cz. 2 [ZDJĘCIA,WIDEO]A W TYM ARTYKULE znajdziecie zdjęcia z koncertu "Violetta Live" na Stadionie Narodowym.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!