Argentyńska aktorka, znana z roli Camili w serialu Violetta przyjedzie do Warszawy. Piosenkarka przyjedzie do Polski promować swoją książkę pt. “Świat Cande. Mój pamiętnik, twój pamiętnik”. Cande będziemy mogli spotkać w Warszawie i w Krakowie.

- Dom Wydawniczy REBIS, Blue City oraz Empik zapraszają na spotkanie z CANDE Molfese, gwiazdą serialu "VIOLETTA". Wydarzenie odbędzie się 30 stycznia 2016 roku w Galerii Blue City, o godzinie 13.00 na Al. Jerozolimskich 179 w Warszawie - taką informację otrzymaliśmy od wydawcy książki Cande.

Artystka odwiedzi także Kraków - pojawi się tam 31 stycznia 2016 roku w Galerii Bonarka City Center o godz. 14.00.

Cande przyjedzie do Polski, by promować swoją książkę "Świat Cande. Mój pamiętnik, Twój pamiętnik" i Blue City zostało wybrane na miejsce jej spotkania z fanami.

Serial "Violetta" ma w Polsce ogromne grono wiernych fanów. Podczas spotkania z Cande gwiazda będzie podpisywała swoją nową książkę, która jest czymś w rodzaju pamiętnika Cande, ale jednocześnie jest w niej też dużo miejsca na własne zapiski. Cande zamieściła w nim swoje porady dotyczące dbania o siebie, od makijażu, fryzury po zdrowe przepisy.

- Świat Cande to nie jest zwykła książka ‒ niby to mój pamiętnik, ale znajdziesz w nim miejsce na spisanie własnego pamiętnika! Zamieściłam tu wszystko, co zawsze chciałaś wiedzieć o mnie, a także wiele innych rzeczy, na przykład: wieści o moim życiu, o moich przyjaciołach i moje sekrety; najlepsze porady dotyczące malowania paznokci, makijażu, mody; fryzury, które sprawią, że będziesz wyglądać super; najsmaczniejsze i najzdrowsze przepisy; wspaniałe zdjęcia. Będziesz mogła opisać w nim swoje upodobania, pomysły i sekrety i odkryć, co nas łączy. Świat Cande to nie tylko mój świat! To także twój świat! - zapowiada autorka książki.

Candelaria (Cande) Molfese podbiła serca widzów na całym świecie, grając w słynnym serialu Violetta rolę Camili Torres.

Udało nam się porozmawiać z Cande podczas Violetta Live w Warszawie. Sprawdź, co odpowiedziała:

Źródło: naszemiasto.pl


Zobacz też: Violetta Live, Warszawa. Wywiady z gwiazdami. "Making of i The Best of" [WIDEO]
VIOLETTA LIVE na Stadionie Narodowym. Relacja z koncertu gwiazd Disneya w Warszawie [ZDJĘCIA]

Czytaj także

  Komentarze (4)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Martyna Kwiat (gość)

  Jestem z pod Otwocka . Już od bardzo dawna chciałam pojechać na koncert Violetta Live , ale nie pojechałam z tego powodu płakałam w nocy :( Bardzo też chciałam zobaczyć wszystkich z serialu " Violetta". Marzyłam żeby
  ich zobacizyć

  zuzanna (gość)

  Tyle lat czekałam aby sie spotkać Cande i resztą a teraz noje marzenia mogą sie spełnić nie byłam na koncercie nie widziałam się z Lodo ale z Cande musze sie
  Zobaczyć chodźbym miała tam stać i czekać cały dzień tylko niewiem z kim tam pojadę i tak właśnie konczą sie moje marzenia bo niema kto mnie zawieść kocham Cande z całego serca i nie zostawię jej nigdy jej i nikogo innego ILove Cande ❤❤❤❤❤❤❤