W niedzielę Bazar Książki w Kicia Kocia W niedzielę Bazar Książki w Kicia Kocia

W niedzielę Bazar Książki w Kicia Kocia (© arch. MM)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

18 stycznia warto wybrać się na "książkowe polowanie" do Kicia Kocia. na kiermaszu znajdziecie wiele ciekawych książek za niewielkie pieniądze.


Bazar Książki, 18 stycznia godz. 13:00 - 17:00, Kicia Kocia.


Klubokawiarnia Kicia Kocia zaprasza na kolejna odsłonę Bazaru Książki. 18 stycznia będzie okazja na zakup używanych książek z domowych bibliotek za niewielką cenę. Na kiermaszu znajdzie się beletrystyka, poezja, literatury naukowe, komiksy, albumy i wiele innych.

Zobacz też: Spacery w Warszawie. Odkrywaj nieznane zakątki Twojego miasta

- Książka kucharska z lat 60.? Ilustrowana kronika historii Polski? Komiksy z Tytusem, kapitanem Żbikiem albo magazyn Relax? Przemówienia Wojciecha Jaruzelskiego po wietnamsku? Wybór wierszy Artura Rimbauda? A może powieści Keruaca, Eco, Tokarczuk i Vonneguta? Lub pierwsze polskie wydanie „Ulissesa” oraz książki o Grochowie, Pradze i Warszawie? Na takie rarytasy można trafić na Bazarze Książki - zapowiada Kicia Kocia.

Wśród wystawców będzie m.in. Antykwariat Grochowski, największy w Warszawie skład przeczytanych lektur. Osoby zainteresowane zarezerwowaniem stoiska mogą kontaktować się z organizatorami pod adresem klubkiciakocia@gmail.com.

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!