Pajacyk wspiera program dożywiania dzieci w szkołach koordynowany przez PAH

(© FOT. ANDRZEJ BANAS / GAZETA KRAKOWSKA)

Polska Akcja Humanitarna zachęca do pomocy dzieciom w ramach programu Pajacyk. Dzięki internautom ciepły posiłek będzie mogło zjeść 1722 uczniów z całej Polski.

Programem Pajacyk zostało objętych 9 szkół z województwa dolnośląskiego, 12 z kujawsko-pomorskiego, 6 z lubelskiego, 4 z lubuskiego, 10 z łódzkiego, 6 z małopolskiego, 1 z mazowieckiego, 1 z opolskiego, 5 z podlaskiego, 14 z pomorskiego, 7 ze śląskiego, 8 z podkarpackiego, 6 ze świętokrzyskiego, 11 z warmińsko-mazurskiego, 6 z wielkopolskiego oraz 3 z zachodniopomorskiego. Co ważne ciepłe posiłki są zapewnione uczniom, którzy z różnych powodów nie są objęci systemem opieki społecznej (np. ze względu na zadłużenie finansowe, wielodzietność czy niskopłatną pracę obojga rodziców). Szacuje się, że koszty jednego obiadu to 4 zł.

Jak to działa?

To proste: klikaj w brzuszek Pajacyka i pomagaj najbiedniejszym. Pieniądze od sponsorów zamieszczających swoje reklamy na stronie zostaną przekazane na program dożywiania dzieci prowadzony przez Polską Akcję Humanitarną. W nadchodzącym roku szkolnym przeznaczono na ten cel ponad milion złotych.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ NA STRONĘ PAJACYKA

Program Pajacyk można wesprzeć:

* Wpłacając dowolną kwotę na konto Polskiej Akcji Humanitarnej: BPH S.A. 91 1060 0076 0000 3310 0015 4960; dopisek Pajacyk – walka z głodem

* Dokonując wpłaty na stronie: www.pajacyk.pl/#darowizna

Zobacz też "Krótki film o klikaniu":


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: