Co można robić w Warszawie za darmo? Propozycji jest wiele. Tym razem mamy coś dla miłośników mody, przebieranek i... niezapomnianych upominków.

Znana z odważnych trendów marka zegarków Swatch przygotowała atrakcje dla warszawiaków! Do salonu przy ul. Marszałkowskiej 104 można przychodzić tylko od 23 do 27 września, w godzinach 17-19. Jest jeden warunek. W związku z nadchodzącą kolekcją - uczestnicy zabawy proszeni są o przebranie się w rzeczy symbolizujące któryś z odłamów najnowszego trendu.

Czytaj też: Święto Jabłka i Festiwal Cydru na Mysiej. To będzie smakowity weekend!

"Krata i wzory vs blask i metalik" to hasło przewodnie zabawy. Do niego należy skonstruować swój strój i na miejscu w salonie wykonać sobie zdjęcie w zamontowanej fotobudce. Każdy, kto wykona to zadanie, dostanie wyjątkowy upominek. Próbowaliśmy się dowiedzieć jaki, ale niestety organizatorzy trzymają nas w niepewności do samego końca. Cóż? Wystarczy po prostu przyjść i się przekonać! Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Co będzie modne?
- Olśniewający styl i śmiałe wzory, faktury i kolory z nowej kolekcji są dalekie od przeciętności. Właśnie dlatego w dniach 23.09-27.09 zapraszamy wszystkich fanów mody i zegarków Swatch do wspólnej zabawy! - tak nową kolekcję Swatcha opisują organizatorzy zabawy. Oprócz kratki na zegarkach pojawiają się też kropki, jabłka. Modne w tym sezonie będą kolory miedzi i złota, a także srebra. Wszystkie zegarki Swatch są wodoodporne. Można je zanurzać nawet do 30 metrów. Przedział cen nowej kolekcji to 200-600zł. Każdy zegarek posiada dwuletnią międzynarodową gwarancję.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

serrt (gość)

Świetnej jakości zdjęcia robi firma http://fotobudkawarszawa.com. Warto zamówić na każdą imprezę, bo naprawdę świetna zabawa dla gości. Plusem jest to, że firma działa w całej Polsce i zapewnia kulturalnego animatora, który rozkręci imprezę. Dostarczają też cały kosz zabawnych gadżetów do zdjęć – np. okulary, śmieszne peruki czy kapelusze.