Ten zespół występował już na najsłynniejszych polskich imprezach. Grają od trzech lat a ich muzyka to kombinacja poetycznego grania z nieprzewidywalną energią. W ramach Warsaw Music Week będzie okazja do zobaczenia hipsterskiej grupy w bardziej kameralnej atmosferze.

Warsaw Music Week: Hanimal w Hydrozagadce

Hanimal, to warszawska formacja założona w 2011 roku. Początek dały jej wiersze Magdy Malarowskiej, siostry założycielki zespołu - Hani Malarowskiej. Od 2011 roku Hanimal koncertuje w Polsce i miał okazję zagrać na największych, polskich festiwalach: Warsaw Music Week 2012, Męskie Granie 2012, OFF Festival 2012, Slot Art 2013 czy Open’er Festival 2014. Mimo, że debiutancka płyta ukazała się w styczniu 2014 roku zespół już pracuje nad nowym materiałem. Premierowy singiel, fani zespołu usłyszą prawdopodobnie w pierwszym kwartale 2015 roku.Na zbliżającym się koncercie Hanimal zagra materiał z płyty “Poetry about the point”. Na scenie zobaczymy Hanię Malarowską - wokal, gitara akustyczna, Asię Komorowską - skrzypce, wokal, Mateusza Szemraja - gitara elektryczna i akustyczna, Denisa Dubiella - gitara basowa i Wojtka Lubertowicza - instrumenty perkusyjne.Zespół zagra 25 września o godz. 19:00 w klubie Hydrozagadka przy ul. 11 listopada 22 w Warszawie. Bilety w cenach 15 zł oraz 25 zł (w dniu koncertu) można nabyć w klubie. Więcej informacji o zespole znajdziecie tutaj i tutaj.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!