Warszawa bez ludzi. Stolica ponownie opustoszała na Święta [ZDJĘCIA]

redZaktualizowano 
Warszawa bez ludzi. Stolica ponownie opustoszała na Święta [ZDJĘCIA] Szymon Starnawski
To stały obrazek, ale zawsze daje dużo do myślenia. Setki tysięcy osób, które na co dzień tutaj mieszkają, wyjechała w inne części Polski. Stolica opustoszała na Święta Bożego Narodzenia 2016. Tak wygląda świąteczna Warszawa, kiedy na ulicach nie ma nikogo. Kliknij w zdjęcie, żeby uruchomić galerię.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2016.12.30 11:01:52

Jestem Warszawie niej w dziewiątym pokoleniu. Mój syn jest dziesiątym pokoleniem rodziny urodzonym w Warszawie. Poza tym jakieś formy chyba powinny obowiązywać. Czy my jesteśmy na "ty". W kontaktach z nieznajomym przyjętą formą jest "Proszę Pana". Jak wyraźnie widać na załączonym przykładzie, nie bez kozery pisałem o Charkowie słoików. Smutne...

2016.12.27 10:58:44

mogłoby tak zostać

2016.12.27 10:54:42

słoje w domach na własnych półkach... Nareszcie !

2016.12.26 10:16:51

I siedź dalej w domu będzie luźniej.

2016.12.26 07:53:50

i nareszcie jest spokój. nienawidzę zatłoczonej Warszawy. Rok temu wybraliśmy się na sylwestra na miasto i było strasznie. w tym roku uciekamy w spokojne miejsce - idziemy na bal do Ekowsa koło Mińska Mazowieckiego. Cudowne otoczenie, przyroda, cisza, spokój. Polecam jak ktoś chce uciec od tłumu :)

2016.12.25 19:49:24

Masz jakis kompleks ze Ty nie wyjechales/as sam jestes sloikiem i troche szacunku do czlowiek drugiego. Jestes zwyklym/ a prostakiem/czka.

2016.12.25 10:59:41

Mówiąc słowami Stefana Wiecheckiego " wszyscy rodowici warszawiacy wyjechali w rodzinne strony "

2016.12.25 10:12:18

Teraz dopiero widać ile te słoiki robią niepotrzebnego zamętu. Jak spokojna i przyjazna mogła by być Warszawa, gdyby nie przerost ambicji u tych kilkuset tysięcy ludzi. Kolejny przykład tego jak nieliczna mniejszość narzuca swój chamski styl, prawa, postrzeganie rzeczywistości milczącej większości, psujac opinię Prawdziwym Warszawiakom w całej Polsce. Oby jak najwięcej takich dni... Ech marzenia...

2016.12.25 09:52:51

Mogło by być tak zawsze..

2016.12.24 15:03:46

Akurat nie zwalałbym tu winy na przyjezdnych. Ja, Warszawiak z dziada pradziada, siedzę cały dzień w domu i nie robię tłoku o którym mowa.