5 lipca do Warszawy przyjedzie prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump. Sprawdziliśmy, jak wyglądają przygotowania do wielkiego wydarzenia w Warszawie.

Warszawiacy będą musieli się liczyć ze sporymi utrudnieniami w związku z wizytą prezydenta USA w Warszawie. Przedstawiciel Ameryki zostanie u nas do 6 lipca.

Zobacz też: Donald Trump w Warszawie. Utrudnienia w ruchu

Wiadomo, że blokowane będą niektóre ulice a samochody zaparkowane w niedozwolonych na czas wizyty miejscach zostaną odholowane.

Zobacz też: Trump w Warszawie. Ekskluzywny apartament, limuzyna bestia i paraliż komunikacyjny! [PRZEGLĄD]

Zmiany szykują się także w rejonie placu Zamkowego i placu Krasińskich. To właśnie na tym drugim Donald Trump wygłosi swoje główne przemówienie. Dlatego na dzień przed wielkim wydarzeniem ustawiono tam scenę, telebimy oraz trybuny, które pomieścić mają około trzy tysiące osób (VIP-y oraz mieszkańców). Jeśli chcielibyście uczestniczyć w tym spotkaniu na żywo - najlepiej przybyć na miejsce 6 lipca około godz. 10-12. Później wejście na ten teren będzie niemożliwe. Trump przemówi około godz. 13, jego wystąpienie ma trwać pół godziny.

Zobacz też: Protesty podczas wizyty Trumpa w Warszawie. Razem szykuje nietypowy happening

To wielkie wydarzenie dla Polski, dotychczas bowiem żaden prezydent Stanów Zjednoczonych nie pojawił się w tak krótkim czasie po wygranych wyborach w naszym kraju. Z pewnością będzie to wielki dzień o czym świadczy też liczba akredytowanych dziennikarzy. Prawie dwa tysiące przedstawicieli mediów ma pojawić się w stolicy.

Tutaj wystąpi Donald Trump:Zobaczcie też: Muzeum Obrony Cywilnej - nowe miejsce dla historycznych fanatyków

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!