(© fot. Piotr Krzyżanowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W związku z doniesieniami dotyczącymi nielegalnych składowisk informujemy, że Zarząd Oczyszczania Miasta udostępnił numer INFOLINII CZYSTOŚCI, pod którym mieszkańcy mogą zgłaszać nieprawidłowości w pozbywaniu się odpadów.

INFOLINIA CZYSTOŚĆ 0 800 800 117 to bezpłatny, czynny całą dobę numer, pod którym Zarząd Oczyszczania Miasta przyjmuje uwagi dotyczące czystości w Warszawie, informacje o miejscach, które należy objąć szczególnym monitoringiem w zakresie utrzymania porządku, o zjawiskach negatywnie wpływających na ład w mieście, o odczuciach dotyczących estetyki stolicy. Infolinia CZYSTOŚĆ to także źródło wiedzy z zakresu przepisów dotyczących utrzymania czystości i porządku na terenie m.st. Warszawy. Zgłoszone sprawy są realizowane przez Zarząd Oczyszczania Miasta, jeśli leżą w jego kompetencjach, bądź przekazane do odpowiednich jednostek, np. urzędów dzielnic czy Straży Miejskiej.

Czytaj też;
Wesoła czeka na podpisy. Przyjdź i ogranicz janosikowe!
Kobieta znęcała się psychicznie i fizycznie nad własną matką


Codziennie najświeższe informacje z Warszawy na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!
Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    yak (gość)

    uwaga: syf w piaskownicach: Sanepid ostrzega! http://www.expressilustrowany.pl/artykul/3488391,lodzki-sanepid-ostrzega-piaskownice-sa-grozne-dla-dzieci,id,t.html