- Już po raz siódmy spotkamy się podczas kulinarnej walki trzech drużyn kucharzy amatorów! Dżem Session, czyli wspólne gotowanie, improwizacja, rywalizacja i dobra zabawa w smacznych dźwiękach! - zachęcają do oglądania i oceniania przygotowanych dań, organizatorzy zawodów w gotowaniu swobodnym kucharzy amatorów. To nie jedyna atrakcja w Parku Szczęśliwickim, w sobotę.

Bierzcie dzieciaki i wpadajcie na Szczęśliwice. Oprócz wspólnego gotowania i poznawania wielu smaków z całego świata, czekają na Was także inne wydarzenia. Wspólne granie i improwizacja jazzowa, od godziny 15 - wystarczy zabrać ze sobą dowolny instrument, a dołączycie do jazzowej grupy i stworzycie razem niezapomniany klimat.

Oprócz tego dla dzieci przygotowano moc atrakcji, czyli całą wioskę dziecięcą a w niej - między innymi warsztaty kulinarne.

Podczas dżem session, czyli pikniku z tradycjami kulinarnymi, odbędą się także zawody w gotowaniu swobodnym kucharzy amatorów. Będziecie mogli obserwować, jak przygotowują wymyślne dania. Później posiłki trafią w Wasze ręce, a Wy za pomocą widelca, będziecie mogli oddać głos na najlepszą drużynę. Dzięki Waszej decyzji zostanie wyłoniony kulinarny mistrz! Organizatorem tego przedsięwzięcia "cooking clash", które odbywa się już po raz 7. jest masala - smaki świata.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Gastronomia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!