(© fot. archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pogoda na weekend dla warszawiaków nie przedstawia się najlepiej. Mimo, że kalendarzowe lato mamy już w pełni, a nawet niedawno można już było zobaczyć jego pierwsze oznaki, to na nadchodzące dni należy przygotować parasole i cieplejsze ubrania.

W piątek po południu należy spodziewać się przelotnych opadów i stopniowego obniżania się temperatury, aż do 10 stopni w nocy. Jednak najgorsze załamanie pogody czeka nas w sobotę. Zapowiadane są spore opady przez cały dzień, a odczuwalna temperatura nie przekroczy 10-12 stopni. Będzie też dość wietrznie.

Od niedzieli pogoda zacznie się poprawiać, jednak dopiero wieczorem można się spodziewać temperatur bliskich 20 stopni Celsjusza. Od piątku do niedzieli rano przewidywany jest też stały spadek ciśnienia.

Czytaj też:
Weekendowe remonty drogowe w Warszawie (MAPY, OBJAZDY)
W weekend zamknięte będą trzy południowe stacje metra: Imielin, Natolin i Kabaty


Codziennie najświeższe informacje z Warszawy na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!