Warszawski Festiwal Gier Planszowych na Stadionie Narodowym to wydarzenie nie tylko dla miłośników tej formy rozrywki. 4 października w stolicy odbyło się wielkie święto rozrywki bez elektroniki. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!

Warszawski Festiwal Gier Planszowych na Stadionie NarodowymWspólna gra w planszówki nie tylko rozwija wyobraźnię - to także świetna forma spędzania czasu dla tych, którzy poszukują nowych znajomości lub pragną urozmaicić spotkanie z bliskimi. O zaletach gier planszowych można pisać wiele. Od ceny poprzez wrażenia, jakich dostarczają, na grafikach i precyzji, z jaką zostają wykonane.

Czytaj też: Gry planszowe, spotkania. Gdzie grać? Z kim? Po co? [LIST OD CZYTELNICZKI]

Kolejne spotkanie maniaków i amatorów planszowego grania to świetna okazja do zawarcia nowych znajomości a także rozeznania się na rynku nowości. Podczas takich wydarzeń nie tylko można kupić wymarzoną grę - to także świetna okazja do wymiany dotychczasowych zbiorów.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!