Warsztaty break dance to bardzo dobry sposób na aktywne spędzanie ferii. Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży zainteresowanej tańcem. Zarówno dla tych, którzy, chcą zacząć tańczyć jak i dla tych, którzy mają już ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Warsztaty break dance to bardzo dobry sposób na aktywne spędzanie ferii. Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży zainteresowanej tańcem.

Zarówno dla tych, którzy, chcą zacząć tańczyć jak i dla tych, którzy mają już podstawy taneczne. Zajęcia prowadzi Tomasz Skrzypczak - „Ucho One”, członek grupy Kosmo City Crew. Jest to najstarsza grupa w Poznaniu, występująca na większości imprez hip - hop’owych w mieście. Grupa ma już na swoim koncie sukcesy m.in. tańczyła na eliminacjach do mistrzostw świata „Battle of the year”.

- Najczęściej można nas spotkać w poznańskim „Eskulapie” - mówi Ucho One, instruktor.

Podczas treningów w CK Zamek, początkujący tancerze będą mogli nauczyć się Style’s, Up Rock’s, Power Move’s, Electro Boogalo. W programie warsztatów przewidziane są również projekcje filmów dokumentalnych o początkach kultury hip -hop, oraz o obecnym stylu tańca break dance w USA.
Zajęcia będą się odbywać przez dwa tygodnie, w godzinach od 10.00 do 12.00 w Sali Kameralnej CK Zamek. Karnet na całość zajęć kosztuje 50 zł.

- Nasze warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem - mówi prowadzący zajęcia Ucho One. - Uczestniczy w niej średnio około 25 osób, które do tej pory nie miały nic wspólnego z tańcem, a które chcą się nauczyć - dodaje instruktor.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!