Jazz.It to plenerowy festiwal jazzowy, który po raz drugi odbędzie się na malowniczej Plaży Żoliborz przy beach barze Boogaloo. Przez cały weekend (6-7 wrzeœśnia) na scenie będą gośœcić zarówno gwiazdy œwiatowego formatu, jak i młodzi artyśœci.Festiwal Jazz.It to niespotykana okazja, aby zagłębić się w muzyce jazz, leżąc na leżaku na œwieżym powietrzu, z dala od zamkniętych sal koncertowych.

Oprócz ciekawego programu artystycznego Jazz.It to prawdziwie wielopłaszczyznowa przestrzeń. To podróż kulinarna z potrawami i winami z najdalszych zakątków. W ramach festiwalu odbywa się też targ sztuki użytkowej prezentowanej zainteresowanym bezpoœrednio przez jej twórców i projektantów.

Czytaj też: Warszawa jest trendy: to będzie imprezowy weekend!

Imprezie towarzyszć również targ płyt winylowych oraz warsztaty artystyczne dla dzieci.

- Jazz.It to nie tylko koncerty, to prawdziwie wielopłaszczyznowa przestrzeń. To podróż kulinarna z potrawami i winami z najdalszych zakątków świata. To targ sztuki użytkowej prezentowanej zainteresowanym bezpośrednio przez jej twórców i projektantów. To przyjemność wymiany zdań i myśli z innymi pasjonatami czarnych krążków podczas targu płyt winylowych. To warsztaty artystyczne dla dzieci, które rozwijają wyobraźnie i pozwalają rodzicom na chwilę wytchnienia. To otwarte wieczorne Jam sessions, podczas których artyści Jazz.It i uczestnicy będą mieli okazję wspólnie pomuzykować - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!