Pasaż Tesco

Pasaż Tesco

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już w najbliższy weekend w Warszawie będzie się działo. 12 września br. Akademia Zdrowia przeprowadzi warsztaty kosmetyczne, podczas których będzie można poznać tajniki dbania o urodę. Z kolei 13 września odbędą się warsztaty dla dzieci, które przeprowadzi Excellent Office.

„Akademia Zdrowia” to jednostka edukacyjna kształcąca w wielu kierunkach takich jak: dietetyka, fryzjerstwo, bukieciarstwo i wiele innych. Przedstawiciele organizacji będą czekać w najbliższy piątek, 12 września w godzinach 10:00-16:00 w Pasażu Tesco przy ulicy Połczyńskiej 121-125. Tego dnia odbędą się warsztaty kosmetyczne, podczas których będą udzielane praktyczne porady. Ponadto na dzieci będzie czekać atrakcja w postaci tworzenia zmywalnych, brokatowych tatuaży.

„Excellent Office” przeprowadzi warsztaty plastyczne dla najmłodszych, podczas których dzieciaki będą mogły wykazać się kreatywnością. Przygotowano również dodatkową atrakcję czyli malowanie koszulek, które będzie można zabrać do domu. Wydarzenie odbędzie się 13 września w godzinach 12:00-15:00, w Pasażu Tesco przy ulicy Górczewskiej 212/226.

Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Warszawy. W Pasażach Tesco przy ulicy Połczyńskiej 121-125 i Górczewskiej 212/226 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akacji zachęcamy do kontaktu z lokalną koordynatorką programu, Kingą Marciniak, pod adresem k.marciniak@gardenofwords.pl

Pasaże Tesco to centra handlowe zlokalizowane w całej Polsce, należące do Tesco Polska. Pasaże, dzięki swojej różnorodnej ofercie i optymalnej powierzchni, pozwalają klientom na zrobienie szybkich i kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Do portfolio Pasaży Tesco należą również 3 większe obiekty działające pod osobnymi brandami: Centrum handlowe Gocław w Warszawie, Galeria Chełm w Gdańsku oraz Galeria Ozimska w Opolu.Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!