Pasaż Tesco Pasaż Tesco

Pasaż Tesco

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W najbliższy weekend będzie się działo! Już 19 września br. Fundacja Cukierkowo przeprowadzi warsztaty plastyczne dla dzieci oraz akcję informacyjną dla rodziców. Z kolei w niedzielę, 21 września klub Duende zaprezentuje pokaz taneczny oraz zorganizuje naukę tańca dla całych rodzin!

Cukierkowo to fundacja, która niesie pomoc dzieciom z cukrzycą typu 1, a także popularyzuje w społeczeństwie rzetelną wiedzę na temat cukrzycy. Przedstawiciele organizacji będą czekać w najbliższy piątek, 19 września w godzinach 16:00-19:00 w Pasażu Tesco przy ulicy Połczyńskiej 121-125, w Warszawie. Tego dnia fundacja przygotuje atrakcje plastyczne dla dzieci. Podczas gdy maluchy będą zajęte pracą twórczą, rodzice będą mogli uzyskać od diabetologa informacje na temat tego jakiej opieki wymagają dzieci - cukrzycy w szkołach i przedszkolach. Spotkanie ma na celu pokazanie rodzicom i dzieciom, że choroba nie musi być dla nich bardzo uciążliwa. Przy tej okazji będzie można również zbadać swoje dziecko pod kątem cukrzycy.

Z kolei 21 września w godzinach 15:00 – 18:30, w CH Gocław przy ulicy Fieldorfa 41 odbędą się warsztaty taneczne, które zorganizuje szkoła Duende. Podczas spotkania odbędzie się taneczne show zwieńczone warsztatami dla całych rodzin. Zainteresowani, będą mogli sprawdzić się w kilku rodzajach tańców w takich jak zumba, pole dance czy flamenco.

Akcje odbędą się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Warszawy. W Pasażu Tesco przy ulicy Połczyńskiej 121-125 oraz CH Gocław przy ulicy Fieldorfa 41 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akcji zachęcamy do kontaktu z lokalną koordynatorką programu, Kingą Marciniak, pod adresem k.marciniak@gardenofwords.pl


Pasaże Tesco to centra handlowe zlokalizowane w całej Polsce, należące do Tesco Polska. Pasaże, dzięki swojej różnorodnej ofercie i optymalnej powierzchni, pozwalają klientom na zrobienie szybkich i kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Do portfolio Pasaży Tesco należą również 3 większe obiekty działające pod osobnymi brandami: Centrum handlowe Gocław w Warszawie, Galeria Chełm w Gdańsku oraz Galeria Ozimska w Opolu.Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!