Jeszcze nie opadły emocje związane z Memoriałem Zdzisława Ambroziaka, a już Arena Ursynów znów stanie się miejscem siatkarskiej rywalizacji. W najbliższy weekend, 4-5 października, odbędzie się tam Jesienny Amatorski Turniej Siatkówki.

Tradycyjnie, jesienią hala Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji staje się miejscem siatkarskich zmagań. W zakończonej przed tygodniem rywalizacji w IX Memoriale Zdzisława Ambroziaka zwyciężyła Asseco Resovia Rzeszów. W ten weekend na parkiecie zmierzą się drużyny, które dopiero rozpoczynają swoją siatkarską przygodę. Będą miały onhe szanse zaprezentować się na Jesiennym Amatorskim Turnieju Siatkówki.

Dwudniowe zmagania prowadzić będą ze sobą dziesięcioosobowe zespoły, w których składzie obowiązkowo musi się znaleźć przynajmniej jedna kobieta. W sumie w zawodach wystartuje 15 drużyn.

Czytaj też: Siatkarze UMKS MOS Wola zagrają pierwszy mecz. Ruszają rozgrywki II ligi

W fazie grupowej zespoły będą rywalizować ze sobą w formule „każdy z każdym”, natomiast w fazie finałowej systemem pucharowym. Na najlepsze drużyny czekają pamiątkowe puchary oraz medale. Zawodnicy rywalizować będą ze sobą również w klasyfikacji indywidualnej o tytuł najlepszej i najlepszego gracza turnieju.

Regulamin imprezy i formularz zgłoszeniowy dostępne są TUTAJ.

Organizatorem wydarzenia jest Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!