Weź udział w konkursie i wygraj urządzenia wielofunkcyjne od Lidla!

redZaktualizowano 
Weź udział w konkursie i wygraj urządzenia wielofunkcyjne od Lidla! Materiały prasowe
Mamy do rozdania 3 urządzenia kuchenne wielofunkcyjne urządzenie kuchenne marki Silvercrest oraz 3 kosze produktów włoskich od sklepu Lidl.

Urządzając kuchnię, warto pamiętać nie tylko o funkcjonalnych meblach czy stylowych wykończeniach, ale również o odpowiednim wyposażeniu jej w sprzęt AGD, który pozwoli zaoszczędzić miejsce i czas niezbędny do przyrządzania posiłków.

Dlatego mamy dla was konkurs, w którym do wygrania jest sprzęt AGD.
Jak wygrać? To proste – napisz nam co najchętniej przyrządziłabyś/przyrządziłbyś z użyciem wielofunkcyjnego urządzenia marki Silvercrest. Podaj nam swój pomysłowy przepis na pyszne danie i wyślij odpowiedź na adres email: konkursy@naszemiasto.pl w tytule wiadomości wpisując LIDL.
Jury wyłoni trzy najciekawsze odpowiedzi, które nagrodzi robotami kuchennymi przyzna trzy wyróżnienia w postaci kosza włoskich produktów.
Konkurs trwa do 13 października, do godz. 14.59
Regulamin konkursu >>>http://www.naszemiasto.pl/regulaminkonkursow

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2016.11.16 05:47:06

Czy ktoś z organizatorów udzieli konkretnej i rzeczowej informacji na temat wyników konkursu?

2016.11.04 06:51:09

G

2016.11.02 19:33:28

Fh

2016.10.27 08:25:00

Czy ktoś został już powiadomiony o swym zwycięstwie?

2016.10.25 12:37:29

Zgłoszenia na tysiąc adresów mailowych, babcię, dziadka, psa i chomika.

2016.10.25 12:36:29

Nie bójmy się podać pełnej nazwy forum e-konkursy, polecamy do czytania

2016.10.25 06:09:26

Watpisz w uczciwosc wyborow kapituly, bo nie wygralas. Widocznie twoj przepis byl do bani i tyle. Zalosne.

2016.10.24 17:28:19

"Uczestnik Konkursu" nie ma pojecia czy zwyciezcy zostali powiadomieni czy nie . Poprostu zzera ja zawisc, ze jeszcze nie dostala maila I byc moze nie dostanie. A przeciez wszedzie wszystko wygrywa no wiec jak to tak :) Tak uwazam

2016.10.24 16:25:18

Wspomniany przez Ciebie adres mail podany w regulaminie jest niepoprawny. Po wysłaniu wiadomości (różne poczty) natychmiast przychodzi powiadomienie "luiza.piotrowicz wasn't found at naszemiasto.pl.", więc zastanawia mnie jakim cudem udało Ci się pod ten adres napisać, a co dziwniejsze dostać odpowiedź.

2016.10.24 14:26:01

Normalnie czyta się to, jakby się uczeń podstawówki skarżył i popłakał

2016.10.24 13:57:03

czyli uczciwie to byloby jakbys ty wygrala, tak? a jak ktos inny wygra to juz nieuczciwe to jest? Witaj w doroslym zyciu, tu nieraz I nie dwa ktos bedzie lepszy od ciebie.........Jesli rzeczywiscie juz kogos wybrali, to z pewnoscia kogos kto mial lepsze zgloszenie od ciebie, na tym polegal konkurs zeby miec zgloszenia lepsze od innych. Naucz sie przegrywac bo bedziesz miec w zyciu ciezko....

2016.10.24 13:54:05

wez wyluzuj, nie zawsze sie wygrywa, a jesli o tym nie wiesz to musisz byc z forum e-.....

wy tam macie zwyczaj skladania reklamacji wszedzie gdzie nie wygracie. Przyjmij do wiadomosci ze nie tylko twoja "praca" sie wszyscy zachwycali,bo coa co dla Ciebie jest superanckie dla mnie moze byc badzieiwm I odwrotnie.

a poza tym w konkursie braly udzial maile a nie "prace". "Prace" to sa plastyczne, dzieci w podstawowce na plastyce takie robia...Zenua normalnie. !

2016.10.24 11:15:04

wtajcie, napisałam maila do Pani Luizy Piotrowicz, której adres jest podany w regulaminie konkursu - zwycięzcy już wiedzą, że wygrali. Z przyjemnością przeczytałabym ich prace. Musiały być naprawdę wyróżniające się, bo bardzo się postarałam. Czytałam swoją pracę różnym osobom. Wszyscy byli pod wrażeniem, ale nie kaituła tego kokursu... Szkoda! :( Niestety wątpię w uczciwość wyboru - moje prywatne zdanie.

2016.10.21 13:38:50

tak naprawde to nie wygralam, tylko tak pisze bo lubie denerwowac ludzi glupimi komentarzami. wybaczcie mi, jestem dopiero w gimnazjum, :)

2016.10.21 13:36:55

chyba na fujarce wygralas, bo maile jeszcze nie poszly.

2016.10.20 16:46:56

Były mejle na drugi dzień po zakończeniu konkursu. Wiem bo wygrałam.

2016.10.18 13:16:07

mysle ze ci co wygraja dostana maila, chyba nie zajmie to wiecej niz 2 tyg? zalezy ile maili bylo na ten konkurs, pewnie duzo,

2016.10.17 21:00:29

Regulamin jest bardzo ogólny. Dotyczy wszystkich konkursów. Brak w nim konkretnych terminów, wskazania stron, gdzie pojawią się wiadomości dotyczące rozstrzygnięcia konkursu, wyłonionych laureatów etc. Czy można prosić organizatorów o podanie brakujących wiadomości? Z góry dziękuję.

2016.10.14 15:50:44

Pochwalcie się czy ktoś wygrał w tym konkursie?

2016.10.13 17:46:25

Kiedy wyniki?

2016.10.12 19:51:04

Jak widze te wpisy osob ktore nie przeczytaly opisu konkursu to dochodze do wniosku ze konkurencja w tym konkursie jest zadna:) czytacie tekst do polowy? Czy wogole? Ubaw po pachy;) nie chce wam sie przeczytac pól strony tekstu, to juz widze jak napiszecie przepis.ups, napisaliscie, tyle ze w zlym moejscu:)

2016.10.12 14:45:29

Ja bym przygotowała placki ziemniaczane z dodatkiem dyni, cebuli, czosnku, cukinii oraz szpinaku. Do tego przygotowywuję ciemny sos pieczeniowy z lidla z mięsem z łopatki i robię gulasz. Takie placki z gulaszem serdecznie polecam każdemu :)

2016.10.12 13:53:04

W jakim celu wpisujecie tu przepisy? Wtórny analfabetyzm? Brak umiejętności czytania za zrozumieniem? Smutne to ... W tym kontekście nic dziwnego, że PiS wygrywa wybory:(

2016.10.11 22:58:00

A ja uwielbiam lososia przekladanego.Pyszny i wszystkim smakuje.5 jajek na twardo-obrac i pokroic w kostke.Przeloz na polmisku jako 1 warstwe.Lososia rozdrobnij i uloz na jajkach.Przygotuj sos-z majonezu,smietany i koperku(3lyzki majonezu,4 lyzki smietany i galazka koperku)Sosem polac lososia tak,aby ten caly byl przykryty.Wierzch posypac pokrojonym szczypiorkiem.

2016.10.10 15:20:46

Zrobiłabym przepyszny sernik jaglany. Bez glutenu, bez laktozy, bez jajek. Za to pełen smaku!

Do przygotowania sernika z kaszy jaglanej potrzebujemy:



250 g kaszy jaglanej sypkiej

3 dojrzałe banany

1 dużą łyżkę oleju kokosowego (ja używam nierafinowanego i tłoczonego na zimno, ponieważ ma najwięcej witamin)

2 łyżki miodu (jeżeli nie masz miodu spokojnie możesz użyć ksylitolu)

2 łyżki inuliny (opcjonalnie)

laskę wanilii z Lidla



Opłukaną kaszę jaglaną wsypujmy do urządzenia marki Silvercrest i po jej ugotowaniu czekamy, aż kasza wsiąknie całą wodę.

Następnie dodajemy banany (lub inny słodzik), miód, olej kokosowy, środek z laski wanilii (tylko ziarenka) oraz inulinę (opcjonalnie).

Następnie całość blendujemy do uzyskania gładkiej masy. Całość nie może być za rzadka, ponieważ ciasto nam się nie scali tak jak tego oczekujemy.

Ciasto pieczemy w urządzeniu wielofunkcyjnym Silvercrest.