Rockowa Zbiórka Żywności Rockowa Zbiórka Żywności

Rockowa Zbiórka Żywności odbędzie się w Warszawie już po raz ósmy (© Fot. Tomasz Bolt/Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jak połączyć dobrą zabawę i pomóc potrzebującym? Już 6 września w Amfiteatrze na Bemowie odbędzie się ósma Rockowa Zbiórka Żywności. Aby posłuchać ambitnych, rockowych kapel, wystarczy kupić żywność i przekazać ją wolontariuszom z Banku Żywności SOS.

Już po raz ósmy wolontariusze z Banku Żywności SOS zapraszają do udziału w charytatywnej rockowej zabawie. 6 września od godz. 18 na scenie Amfiteatru w Parku Górczewska usłyszeć będzie można młode i pełne energii rockowe kapele. Publiczność rozgrzeje z pewnością występ gościa specjalnego, czyli zespołu Frog’n’Dog, który pojawi się na scenie o godz. 18.15. W czasie Rockowej Zbiórki Żywności posłuchać będzie można jeszcze kapel SteelFire, Killing Silence i Scream Maker.

Rockowa Zbiórka Żywności to jednak nie tylko muzyczne atrakcje na scenie. Już od godz. 11 w Parku Górczewska rozpocznie się rodzinny piknik, na którym nie zabraknie atrakcji dla dużych i małych.

Czytaj także: Przed nami największa otwarta lekcja jogi w kraju

Aby wziąć udział w koncercie i pikniku, nie trzeba wcześniej kupować żadnych wejściówek. - Biletem wstępu na koncert jest żywność o wadze 5 kg lub wartości 10 zł. Produkty żywnościowe będzie można kupić również na miejscu – informują organizatorzy. Jakie produkty są najbardziej potrzebne? – Zbieramy produkty o długim terminie przydatności do spożycia, np. mąkę, makarony, kawę, herbatę, cukier czy konserwy – wyliczają organizatorzy.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Życie i styl

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!