Startup Shaker to impreza networkingowa będąca zwieńczeniem tegorocznego projektu Startup Art skierowanego studentów uczelni artystycznych, którzy myślą o założeniu własnego biznesu. Wydarzenie potrwa od 18 do 20 listopada, a jego uczestnicy będą mieli szansę stworzyć model biznesowy własnej firmy w 48 godzin. Wszystko pod okiem profesjonalistów. Wciąż przyjmowane są zgłoszenia.

Startup Art to szereg warsztatów przeznaczonych dla studentów kierunków artystycznych, którzy chcieliby w przyszłości otworzyć własną firmę. W tym roku można było wziąć udział w kilku cyklach warsztatów, a zwieńczeniem wydarzenia będzie Startup Shaker. To impreza networkingowa, podczas której wiedzę teoretyczną będzie można wykorzystać w praktyce.

Uczestnicy będą musieli zmierzyć się z wieloma wyzwaniami - od odpowiedniego dobrania się w zespoły i wspólnej pracy nad pomysłem przez zbadanie potrzeb klienta do opracowania koncepcji wejścia na rynek z nowym produktem. Najtrudniejsze zadanie będzie na nich czekać na koniec. Będą musieli odpowiednio zaprezentować efekty pracy przed jury złożonym z ekspertów i inwestorów.

Startup Shaker skierowany jest przede wszystkim do tych, którzy mają już pomysł na biznes, ale brakuje im motywacji do działania i osób, które pomogą im w rozwinięciu koncepcji. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zgłosić swój pomysł. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ.

Jeśli jesteś studentem innego kierunku niż artystyczny, ale interesujesz się marketingiem, sprzedażą, zarządzaniem, IT lub UX, możesz dołączyć do zespołu Startup Shaker. Zgłoszenia przyjmowane są TUTAJ.

Startup Shaker potrwa od 18 do 20 listopada. Poniżej znajdziecie szczegółowy program wydarzenia:
18 listopada 2016 r., godz. 17-24
• Rejestracja uczestników i przywitanie gości;
• Warsztat wprowadzający;
• Rozpoczęcie prac zespołów - określenie celów i zadań;

19 listopada 2016 r., godz. 8:00-22:00
• Warsztaty prowadzone przez ekspertów;
• Praca zespołów pod okiem mentorów;

20 listopada 2016 r., godz. 8:00-18:00
• Ostatnie szlify i przygotowanie prezentacji przez zespoły;
• Wielki finał - prezentacja wyników pracy przed jury złożonym z ekspertów.


Zobaczcie też: Manufaktura Rowerów. Tworzą nowe i przywracają życie starym jednośladom [ZDJĘCIA, WIDEO]

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!