Warsaw Spire, 220-metrowy wieżowiec ukończony w ubiegłym roku, zdobył prestiżową nagrodę w Cannes. Drapacz chmur został uznany za najlepszą inwestycję biurową.

Wieżowiec znajdujący się przy rondzie Daszyńskiego na Woli otrzymał prestiżową nagrodę. Warsaw Spire zdobył „Oscara dla nieruchomości” podczas targów w Cannes. Polski drapacz chmur pokonał 250 projektów z 44 krajów.

– Bardzo dziękuję wszystkim, którzy uwierzyli w naszą wizję, wkładając w projekt Warsaw Spire swoją wiedzę, czas i serce. Inwestycja ta zmieniła oblicze Warszawy i stała się światowym symbolem nowego myślenia o budownictwie komercyjnym - mówi Jeroen van der Toolen, Dyrektor Zarządzający Ghelamco CEE, które jest inwestorem budynku.

Wieżowiec Warsaw Spire został ukończony w maju 2016 roku. Ma 220-metrów wysokości i aż 109 tys. m kw powierzchni biurowej. Pod względem rozmiarów trafił do „ekstraklasy”. Drapacz chmur, którego budowie przyglądali się warszawiacy, osiągnął także sukces komercyjny. Wynajęto już ponad 95 proc. budynku. Warto dodać, że poza samym kompleksem biur u podnóża głównej wieży ulokowano nowy plac – Europejski, który jest dostępny dla mieszkańców.


Zobaczcie też: Warsaw Spire tuż przed otwarciem. Byliśmy na 220-metrowej wieży i placu EuropejskimCzytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!