(© Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Ze względu na duże zainteresowanie ze strony mieszkańców, urząd dzielnicy Wilanów otwiera kolejną siłownię na świeżym powietrzu.

Dla mieszkańców Wilanowa dostępna jest już siłownia na świeżym powietrzu na plaży u zbiegu ulic al. Wilanowskiej i ul. Przyczółkowej. Za sprawą niebywałej popularności, jaką cieszy się ten obiekt, urząd dzielnicy postanowił udostępnić kolejny - na boisku Orlika.

Już 29 sierpnia fani sportowego trybu życia będą mogli bezpłatnie trenować na nowej siłowni. Koszt ok. 200 tys. zł jest stawką jaką dzielnica jest w stanie poświęcić na rozbudowę boiska i wzbogacenie go o konieczne urządzenia.

Podobnie jak na Plaży Wilanów, tak i tutaj na terenie obiektu rozstawione zostaną odpowiednie przyrządy. Ponieważ sprzęt odporny jest na warunki atmosferyczne, mieszkańcy będą mogli korzystać z siłowni bez względu na pogodę.

-Ze względu na wysokie zainteresowanie siłownią na Plaży Wilanów, powzięliśmy pomysł o otwarciu kolejnej. Niezależnie od wieku, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy na otwarcie - zachęca Marta Zawiła, rzecznik prasowy Urzędu Dzielnicy Wilanów.

Zobacz także: Urząd Miasta ogłasza konkurs związany z Euro 2012. Do wygrania setki atrakcyjnych nagród

Codziennie najświeższe informacje z Warszawy na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Maek81 (gość)

Witam serdecznie,

Jeśli ktoś z kolei szuka pomocy i porad w zakresie: zdrowy styl życia, trening, żywienie/suplementacja to zapraszam:
https://www.facebook.com/AlbertKosmiderTrenerPersonalny
https://www.albertkosmider.blogspot.com