Wilanów otworzy kolejną siłownię na otwartej przestrzeni

Ze względu na duże zainteresowanie ze strony mieszkańców, urząd dzielnicy Wilanów otwiera kolejną siłownię na świeżym powietrzu.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

(© Polskapresse)

Dla mieszkańców Wilanowa dostępna jest już siłownia na świeżym powietrzu na plaży u zbiegu ulic al. Wilanowskiej i ul. Przyczółkowej. Za sprawą niebywałej popularności, jaką cieszy się ten obiekt, urząd dzielnicy postanowił udostępnić kolejny - na boisku Orlika.

Już 29 sierpnia fani sportowego trybu życia będą mogli bezpłatnie trenować na nowej siłowni. Koszt ok. 200 tys. zł jest stawką jaką dzielnica jest w stanie poświęcić na rozbudowę boiska i wzbogacenie go o konieczne urządzenia.

Podobnie jak na Plaży Wilanów, tak i tutaj na terenie obiektu rozstawione zostaną odpowiednie przyrządy. Ponieważ sprzęt odporny jest na warunki atmosferyczne, mieszkańcy będą mogli korzystać z siłowni bez względu na pogodę.

-Ze względu na wysokie zainteresowanie siłownią na Plaży Wilanów, powzięliśmy pomysł o otwarciu kolejnej. Niezależnie od wieku, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy na otwarcie - zachęca Marta Zawiła, rzecznik prasowy Urzędu Dzielnicy Wilanów.

Zobacz także: Urząd Miasta ogłasza konkurs związany z Euro 2012. Do wygrania setki atrakcyjnych nagród

Codziennie najświeższe informacje z Warszawy na Twoją skrzynkę.
∨ Czytaj dalej

Zapisz się do newslettera!

Komentarze (2)

avatar
avatar
Maek81 (gość)

Witam serdecznie,

Jeśli ktoś z kolei szuka pomocy i porad w zakresie: zdrowy styl życia, trening, żywienie/suplementacja to zapraszam:
https://www.facebook.com/AlbertKosmiderTrenerPersonalny
https://www.albertkosmider.blogspot.com

Wybierz kategorię