Wizyta duszpasterska według polskich internautów. Zobacz memy

Styczeń to miesiąc wizyty duszpasterskiej. Zobacz, jak komentują ją polscy internauci.

Podstawowym celem kolędy jest wspólna modlitwa, poświęcenie domu oraz błogosławieństwo dla rodziny na cały rok. Jak to widzą użytkownicy sieci? Zobaczcie.

AG

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

25.01.2018, 11:46

Już po kolędzie, teraz kasę mają na kobiety

05.01.2015, 16:37

pen.dolino jedzie koperty szykować

05.01.2015, 15:55

Ja nie... Przestań pisać w imieniu wszystkich. Trochę przyzwoitości

05.01.2015, 11:45

Ja tam z każdym porozmawiam, a nawet ugoszczę, I I sekretarza i księdza - każdy ma coś do powiedzenia. A tych "nie-watykańskich" agentów z zachodu i ze wschodu, południa i północy, też pozdrawiam. Podziwiam, że czas marnują na tych forach za frajer. Polacy nie taką propagandę przerabiali, by się na ten numer dać nabierać. Wreszcie te wasze sprzedajne, obraźliwe komentarze wrócą do was z nawiązką, jak sponsorowi wasze usługi przestaną się opłacać. Jesteście już monotematyczni jak orkiestra jurasa.

04.01.2015, 13:24

Ty na pewno masz w doopie i nie wypowiadaj się za innych-bo to nie elegancko!
Niech się Ci inni wypowiedzą!

04.01.2015, 12:23

A ty z Z IV-tego departamentu msw?! I stąd twa wiedza!!

04.01.2015, 00:22

Serce się .ściska czytając bo nieznajomość Pisma Św.pobudza do pisania bzdur.Wielu ludzi szkaluje i szydzi z wiary i obrządków katolickich a potem idzie do kościoła,przyjmuje kapłana po kolędzie a jak nieszczęście czy choroba to do księdza.Taka jest prawda i tu jest prawdziwa obłuda.

03.01.2015, 16:26

Obłuda Polaków właśnie taka jest! Mają księdza w d... ale boją się powiedzieć to wprost bo co będzie a g... będzie a jak już to zysk w postaci kasy jaka zostanie na chleb :)

03.01.2015, 13:40

To nie jest"dowciapne" taka jest w większości PRAWDA o tej INWIGILACJI SPOŁECZEŃSTWA przez agentów obcego WROGIEGO państwa!

03.01.2015, 09:54

I po co to !?Bardzo to "dowciapne"!!

02.01.2015, 21:30

Samo drwienie z kolędy nie jest bohaterstwem, ale niewątpliwie świadczy o postępie Polaków w kwestii spojrzenia na religię. Realnym działaniem przeciw uciskowi kleru, jest wystąpienie z Krk na podstawie oświadczenia woli. Do dzieła Rodacy!

02.01.2015, 21:13

A JA MYSLĘ ZE PODSTWOWYM CELEM JEST INWIGILACJA SPOŁECZENSTWA CO MOZNA OD NIEGO JESZCZE WYDUSIĆ DLA OBCEGO PANSTWA watykayu i jeszcze cos dla siebie czyli polskiego kleru w służbie mamony

02.01.2015, 16:49

wielką prawdę wyczuwam niestety :)