Dziś o godz. 15.00 przy ul. Kawęczyńskiej 44 (róg Objazdowej) otwarty zostanie następny kompleks sportowy na Pradze Północ. W otwarciu udział wezmą: Prezydent m. st. Warszawy Hanna Gronkiewicz - Waltz, zastępcy burmistrza dzielnicy Praga Północ - Artur Buczyński i Jarosław Sarna.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
To już trzeci w tym miesiącu obiekt sportowy na Pradze Północ, który zostaje udostępniony mieszkańcom tej dzielnicy. Od 1 września uczniowie szkoły przy ul. Kowieńskiej korzystają z nowej hali sportowej, od dzisiaj wszyscy - z boiska Orlik przy ul. Ratuszowej, a od piątku z nowoczesnego kompleksu sportowego z profesjonalnym wyposażeniem.

Otwarcie kompleksu rozpocznie trzydniowe święto mieszkańców Pragi - "Dni Michałowa".

Kompleks sportowy składa się z boiska do gry w piłkę nożną, trybun z miejscami siedzącymi dla ponad 500 osób, wiat dla zawodników i budynku, w którym znajduje się 20 pomieszczeń, w tym gabinet lekarski, kawiarnia, łazienki i toalety dla sportowców. Budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Koszt budowy i wyposażenia to 19 mln zł.

Więcej informacji: www.praga-pn.waw.pl, www.dosir.waw.pl

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!