Wojewódzki oblany kwasem. To on zaatakował prezentera .Komenda Stołeczna Policji ujawniła we wtorek dwa zdjęcia mężczyzny, który oblał nieznaną substancją Kubę Wojewódzkiego. Do incydentu doszło w poniedziałek nieopodal rozgłośni radiowej na Pradze-Południe, gdzie Wojewódzki pracuje. Nic mu się nie stało. .

Wojewódzki oblany kwasem. To on zaatakował prezenteraPolicjanci szukają mężczyzny widocznego na publikowanych zdjęciach, który w poniedziałek około godz. 7.30 w Warszawie przy ulicy Jubilerskiej oblał nieznaną substancją dziennikarza zmierzającego do pracy - poinformowała we wtorek KSP.

Czytaj także: Wojewódzki oblany kwasem. Znany prezenter zaatakowany [WIDEO]

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami komendy rejonowej policji przy ul. Grenadierów telefonicznie: 603 76 55,(22) 603 76 62 lub z najbliższą jednostką policji i pod alarmowymi numerami 997 i 112.

Jak relacjonował rzecznik KSP st. asp. Mariusz Mrozek, w poniedziałek ok. godz. 14 do komendy policji na Pradze-Południe zgłosił się dziennikarz, który poinformował, że ok. godz. 7.30 podszedł do niego nieznany mu mężczyzna, który oblał go brunatną substancją.

- Dziennikarz udał się do przychodni lekarskiej, gdzie udzielono mu pomocy ambulatoryjnej. Przyjęto zawiadomienie. Prowadzimy czynności w kierunku uszkodzenia ciała. Ustalamy sprawcę tego zdarzenia - powiedział Mrozek.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!