Wojsko wzywa rezerwistów. Zobaczcie MEMY

redakcja

Około 12 tys. rezerwistów chce w tym roku przeszkolić Wojsko Polskie. Zobaczcie memy z rezerwistami i żołnierzami w roli głównej.

Wojsko, żołnierze i rezerwiści to ostatnio popularny temat w naszym kraju. Wszystko przez to, że Wojsko Polskie chce przeszkolić w tym roku około 12 tysięcy rezerwistów. Wytypowani mogą w każdym momencie dostać wezwanie do swojej jednostki, gdzie przejdą obowiązkowe ćwiczenia, które mają utrzymać na odpowiednim poziomie ich wyszkolenie na wypadek zagrożenia kraju.

Masowe wezwania rezerwistów przywróciły wspomnienia, zobaczcie galerię śmiesznych memów z komisją wojskową i żołnierzami w roli głównej.

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

01.02.2017, 14:21

Czy ktoś zna stronę na której można się swobodnie wypowiedzieć na ten temat ?

01.04.2015, 21:16

CO CHŁOPCY W SPÓDNICZKACH CIOTY FRAJERZY STRACH WAS OBLECIAŁ ! ! ! ! ! ! POLSKIE ZAWSZE I WSZĘDZIE BRONIĆ BĘDĘ ! ! ! ! POLSKA TO NASZ DOM ! ! ! ! ! REZERWISTA WIOSNA 84

31.03.2015, 11:52

Czy synowie naszych prezydentów - byłego i obecnego - synowie byłych premierów, ministrów obrony, spraw zagranicznych , czołowych prezesów spółek skarbu państwa , liderów partii i partyjek politycznych , posłów, senatorów..oraz wybitnie uzdolnionych" w prani mózgów" dziennikarzy równie objęci zostaną "powszechną mobilizacją" i przejdą stosowne przeszkolenia w jednostkach i na poligonach...?.Wszak patriotyzm w tym wydaniu jest bezdyskusyjny i najwyższej próby.

30.03.2015, 20:45

dzisiejszy wyrok sądowy to pętla na szyi PO
myślą, że kogoś zastraszą

29.03.2015, 21:42

Wojsko wzywa rezerwistów.... na śmierć, za Polskę nie udaną solimarną nie udaną.....

29.03.2015, 21:02

Jak trzeba będzie to będą. Kraju, rodziny zawsze, tłustych misiów nigdy...

27.03.2015, 03:44

Straszne te gacie nosza. Na zachodzie nosi sie bokserki. Tylko ruskie nosza speedos..

26.03.2015, 23:15

Tylko czy będą chcieli bronić kraju który ich olał?

26.03.2015, 14:20

Nie wiadomo, śmiać się, czy plakać...