Wola Center to 31 tys. mkw powierzchni biurowej. Znalazło tu swoje miejsce 29 firm. Między innymi z branży finansowej, ubezpieczeniowej, wydawniczej i budowniczej. Kompleks biurowy Wola Center znajduje się na warszawskiej Woli, w nowym biznesowym centrum stolicy. Inwestycję tworzą cztery budynki o unikalnym układzie pomieszczeń, połączone z obszernym patio.

Firmy mają do dyspozycji 11 pięter o zróżnicowanym metrażu. Każdy z najemców znajdzie tu odpowiednią powierzchnię dla siebie. Na obszarze przestrzennego patio zostaną uruchomione punkty usługowe, kawiarnie i restauracje, które zmienią ponad 500-metrowy hol w miejsce spotkań biznesowych i wydarzeń kulturalnych. Wola Center to inwestycja firmy LC Corp, która należy do biznemena Leszka Czarneckiego.

Czytaj także: Nowe City pnie się do góry: Wieżowce wyrastają na Woli [ZDJĘCIA]

- Kompleks Wola Center został oddany do użytku zgodnie z planowanym terminem. Spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem najemców, którzy cenią prestiżową lokalizację oraz nowoczesny projekt architektoniczny biurowca. Obecnie inwestycja jest w pełni skomercjalizowana, a pierwsi najemcy już zaczęli zajmować swoje powierzchnie - mówi Dariusz Niedośpiał, prezes LC Corp.

Wola Center - w sercu miasta


W pobliżu Wola Center znajduje się kilka linii tramwajowych i autobusowych oraz stacja warszawskiej kolei dojazdowej. W przyszłości w okolicach Ronda Daszyńskiego, około 200 m od biurowca LC Corp zostanie otwarta stacja II linii metra.

Zobacz też: Największy biurowiec w Europie powstaje na Woli. Zobacz zdjęcia Warsaw Spire!

Biurowiec Wola Center wyposażony jest w wiele udogodnień i nowoczesnych rozwiązań. Tym, co wyróżnia budynek jest unikalna forma architektury i wysoki standard wykończenia. Generalnym wykonawcą Wola Center jest firma Budimex. Za koncepcję i projekt inwestycji odpowiada biuro architektoniczne Kuryłowicz&Associates. Przed biurowcem postał pomnik Stefana Kuryłowicza, który dwa lata temu zginął w wypadku lotniczym w Hiszpanii.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Anon (gość)

W budynku już trzy razy zawiodły windy. Może to tylko plotki, ale podobno jedna osoba ma 2 nogi połamane. Może warto aby media spytały administrację, bo sama pracowników w biurowcu nie informuje.