Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne (© Fot. Maciej Jeziorek/Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Urząd dzielnicy Wola zaprasza na ul. Chłodną na pierwszy Wolski Jarmark Wielkanocny.

Jarmark Wielkanocny zacznie się 24 marca, a zakończy 7 kwietnia 2012 roku. Podczas jarmarku każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie. Bogaty asortyment wyrobów regionalnych, ozdób świątecznych oraz atrakcje dla dzieci pozwolą miło spędzić wolny czas i dokonać zakupów na zbliżające się święta. Z uwagi na okres przedwielkanocny jarmark będzie miał stonowany, rodzinny, nawiązujący do tradycji charakter.

Oprócz korzystania z oferty handlowej tradycyjnych artykułów, w czasie pokazów i warsztatów uczestnicy będą mogli nauczyć się malować pisanki, robić ludowe wycinanki czy też przyjrzeć się ginącym sposobom przygotowywania produktów, np. ubijaniu masła.

W ramach programu imprezy będzie można również wziąć udział w dwóch grach rodzinnych. 24 i 25 marca odbędą się dwie edycje gry "Zakochaj się na Woli", a 31 marca i 1 kwietnia kolejne dwie - tym razem "Uwolnij zajączka".

Czytaj też: Kiermasz Wielkanocny w Państwowym Muzeum Etnograficznym

- Zapraszamy rodziny do rywalizacji, to fenomenalny sposób, by wspólnie spędzić czas, przeżyć przygodę, a przy okazji sporo się dowiedzieć o naszej dzielnicy. Szczegóły i zgłoszenia na stronie internetowej www.grarodzinna.pl - zachęca Urszula Kierzkowska, burmistrz Woli.

Zaczynamy się przyzwyczajać, że ulica Chłodna po rewitalizacji staje się jednym z miejsc w przestrzeni publicznej Woli, które przyciągają mieszkańców i turystów nie tylko swoją urodą, ale także ofertą spędzania wolnego czasu. Imprezy, które są tu organizowane, cieszą się ogromnym powodzeniem, czego przykładem są choćby ubiegłoroczne imprezy Kercelak, Wolski Jarmark Świąteczny czy grudniowa iluminacja 10-metrowej choinki.


Codziennie najświeższe informacje z Warszawy na Twoją skrzynkę. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!