Woodstock 2016. Zobacz zdjęcia uczestników Przystanku Woodstock - dzień pierwszy [FOTORELACJA]

redZaktualizowano 
Woodstock 2016. Tak się bawiliście pierwszego dnia festiwalu na dużej scenie, małej scenie i scenie Viva Kultura w Pokojowej Wiosce Kryszny. Nasz fotograf był tam razem z Wami i przygotował dla Was dużą fotorelację! Zobacz zdjęcia uczestników z pierwszego dnia Przystanku Woodstock 2016.

Woodstock 2016. Zobacz zdjęcia uczestników

Przystanek Woodstock 2016 rozpoczął się oficjalnie w czwartek, 14 lipca, w Kostrzynie nad Odrą. Pogoda nieco pokrzyżowała plany organizatorom, impreza wystartowała z godzinnym opóźnieniem, ale humory i tak dopisywały. Publiczność świetnie się bawiła, nie zważając na błoto i deszcz.

Zobacz też:

* Woodstock 2016: Hey, Inner Cyrcle, Luxtorpeda, deszcz, błoto... Pierwszy dzień za nami [ZDJĘCIA]
* Woodstock 2016, dzień drugi [zdjęcia]. Hołd dla ofiar zamachu, Apocalyptica i Grubson
* Woodstock 2016. Zobacz zdjęcia uczestników z trzeciego dnia [FOTORELACJA]
* Miłość, przyjaźń, muzyka. Woodstock łączy pokolenia [ZDJĘCIA]
* Luxtorpeda rozpoczęła 22.Przystanek Wodstock [ZDJĘCIA]
* Woodstock 2016 w deszczu [ZDJĘCIA]
* Woodstock 2016 rozpoczęty! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Za nami bardzo ciekawe spotkania w Akademii Sztuk Przepięknych, m. in. z Jerzym Stuhrem oraz koncerty Luxtorpedy, Hey, The Hives czy Molotov. Zabawa była przednia.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2016.07.20 09:54:03

To oglądaj sobie pochody pseudo-patriotów albo kiboli , tam masz buźki i tatuaże rodem z kroniki kryminalnej

2016.07.20 02:04:47

a przepraszam, jeszcze portal pomyliłem...

2016.07.20 02:02:45

Tak z ciekawości wszedłem zobaczyć zdjęcia ale niestety "same wykręty, ręce pocięte z twarzy zombie", jest raptem kilka zdjęć normalnie wyglądających osób. Reszta jakby zebrana z pod mostu. Zabłądziłem w sieci....

2016.07.19 19:27:56

Nie krzycz!A internet opłacasz ze śmieciówki czy z 500+?

2016.07.18 21:02:23

Szukam kogoś z wioski woodstockowej Żukowo, bardzo pilne, chodzi o zaginioną koleżankę ostatnio widzianą właśnie tam. Bardzo proszę o kontakt: 757 603 558, dla ciebie drobnostka, dla mnie ważny krok

2016.07.18 11:01:54

Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie

2016.07.18 10:01:55

Wszystko patrzy lekko żeby im życie przeleciało. Tu za darmo wyrwać piwo tam zapalić skręta gdzieś zaruch...ać walnąc w żyłę, gównem przękosić i jakoś leci. Gdzieś się kaskę wyrwie, coś sprzeda zachandluje dupą_ i żyje taki margines wyśmienicie bo tak lubi i hej a ty płać człowieku podatki na utrzymanie tego czegoś

2016.07.18 09:55:54

TAKIE BYKI SPASIONE TAPLAJĄ SIĘ W BŁOTKU A BIEDNE DROBNE KOBIETY CIĘŻKO PRACUJĄ PO 12 GODZ. ZA 600 ZŁ NA UMOWY ŚMIECIOWE I UROBIONE, ŻE ŻYĆ IM SIĘ NIE CHCE A TAKA HOŁOTA, ZE KOŁY W DUP...E MOŻNA ŁAMAĆ SIĘ OPIERD...LA!!!!! WSTYD !!!! Z TAKIM DZIADOSTWEM!!!!

2016.07.17 12:48:35

A czymże są dla ciebie tzw."wartości ludzkie"?Wtedy może będę w stanie zrozumieć twój bełkot.Obawiam się jednak,że nie ma takiej możliwości: w swoim zacietrzewieniu poszedłeś już za daleko,nawet ksiądz z twojej parafii nie przywróci ci wiary w ludzi.No i popracuj nad gramatyką.

2016.07.17 08:46:54

takie debilne komentarze piszą ci co nigdy tam nie byli

2016.07.16 10:28:25

Szczęśliwcy od puchy trafili do stodoły. Drugiemu sortowi pozostało błoto i zmoknięta trawka... :(

2016.07.16 10:21:01

bratni tvn podawał ostrzeżenia 1 kategorii dla lubuskiego i okolic, by dla bezpieczeństwa nie ruszać się z domu. bratni "łowca słoików" nawoływał zaś do "kąpieli błotnych z paralizatorem" czy z "prądem piekieł" jak kto woli. Niech mi ktoś powie czy to się mieści normalnemu człowiekowi w pale? "człowiek eutanazja" chyba chciał skosić całe pole biwakowe za jednym pociągnięciem elektrycznego zwarcia. takie rzeczy tylko u nas. czego się nie zrobi dla kasy?

2016.07.15 20:10:25

https://www.youtube.com/watch?v=D1YbqNzzwmY

2016.07.15 17:05:01

hehehehehe, a w gaciach mokrooooooooooooo!

może będzie lało cały weekend?