Czworo gangsterów z Ursusa zatrzymali policjanci z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw. 30-letni Marcin L., 21-letni Michał K., 24-letni Adam M. i 22-letnia Daria S.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Czworo gangsterów z Ursusa zatrzymali policjanci z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw.

30-letni Marcin L., 21-letni Michał K., 24-letni Adam M. i 22-letnia Daria S. zostali zaskoczeni bladym świtem we własnych domach. Młodzi bandyci trudnili się handlem narkotykami, wymuszeniami i uprowadzeniami dla okupu. Posłuszeństwo swoich ofiar wymuszali biciem i znęcaniem się nad nimi.

Według policjantów, byli wyjątkowo okrutni i bezwzględni. To kolejni członkowie szajki z Ursusa zatrzymani przez stołeczną policję. Na początku stycznia do więziennych cel trafiło pięciu liderów grupy. Podwładni ciągnęli biznes na własną rękę, nie ustępując szefom zachłannością i brutalnością. Opowiedzą za udział w gangu i handel środkami odurzającymi.

Na rozprawę poczekają w areszcie.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!