(© archiwum)

Dowiedz się, w jaki sposób dobrać szczotkę do twojego rodzaju włosów. Sprawdź też, do czego najlepiej używać okrągłej, a do czego płaskiej szczotki.

Kobieta o długich, ale plączących się włosach, powinna sięgnąć po płaską szczotkę, która wygładzi je i dokładnie rozczesze, a także rozprowadzi naturalny oleisty film na włosach. Tego typu szczotki często stosowane są przy suszeniu suszarką, aby fryzura była jeszcze bardziej lśniąca i gładka. Okrągłe szczotki są przeznaczone dla pań o gęstych i falowanych włosach. Dzięki nim szybko uzyskamy fryzurę składającą się z loków bądź fal. Dodatkowo ceramiczne szczotki umożliwiają jeszcze szybsze stworzenie fal, gdyż zatrzymują ciepło produkowane przez suszarkę do włosów.

WIĘCEJ NA TEMAT W SERWISIE abcZDROWIE.pl


Wsparcie redakcyjne od:

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!