Wybory 2015 na wesoło. Internet zalała fala memów

Znamy wstępne wyniki wyborów parlamentarnych 2015. Według nich PiS bardzo wysoko wygrał z Platformą Obywatelską. Na reakcję internautów, pełną złośliwych obrazkowych żartów, nie trzeba było długo czekać.

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!

Oto sondażowe wyniki late poll z 26 października z godz. 5.55:
PiS: 37,7 proc. PO: 23,6 proc. Kukiz'15: 8,7 proc. .Nowoczesna: 7,7 proc. PSL: 5,2 proc. Zjednoczona Lewica: 7,5 proc. (nie wchodzi do Sejmu) KORWiN: 4,9 proc. (nie wchodzi), Razem: 3,9 proc. (nie wchodzi). Frekwencja wyniosła 51,6 proc.

O ile te wyniki nie ulegną wyraźniej zmianie, Prawo i Sprawiedliwość może rządzić samodzielnie.

Zobacz też: WYNIKI WYBORÓW 2015, Sejm i Senat, kto wygrał? [relacja na żywo]

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!

AG

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

28.10.2015, 12:46

galapagos ...lemingi nawet nie wiedzą co to jest podatek katastralny!!!!

Na POcieszenie lemingom POwiem , ze PO jednak gdzieś wygrała wybory:))) wygrała w Chinach i na Kubie:)))

28.10.2015, 09:11

Społeczeństwo powiedziało STOP :) Lemingi jak zwykle - zdziwione. O mały włos nie łyknęły zakamuflowanego podatku katastralnego, opakowanego w niebieski nowoczesny papierek przeznaczony do strzyżenia owiec.

28.10.2015, 01:01

mam nadzieję, że PIS rozwali tą dziennikarską "elytę" pod tytułem Tadla, Kraśko, Lis itd
zajmie się gazetami, które są inwestowane w większości przez Makrelę
może powoooooli do ptasich móżdżków zacznie docierać prawda

27.10.2015, 15:33

Normalny człowiek zawsze będzie bronił słabszego.Tak się stało w tych wyborach i trzeba to przyjąć do wiadomości. Obłędna fantazja ludzi PO ,dziennikarzy i takich co w to uwierzyli przyczyniła się do zwycięstwa PiS-u.Gdyby kampania trwała jeszcze z dwa tygodnie,to takich "sklave" w ogóle nie było by w parlamencie.Mamy Was serdecznie dość...I tej Waszej paplaniny,i pomówień,i siania nienawiści i zmyślania bzdur.

27.10.2015, 11:58

zgroza powinieneś fruwać jak gołębica

27.10.2015, 11:40

sklave....weż się jako pierwszy POddaj operacji wszczepienia mózgu...bez znieczulenia?!

27.10.2015, 11:36

Dlaczego was folksdojcze z POmorza ...tak bardzo denerwuje, że wreszcie wybory w Polsce wygrali Polacy?

27.10.2015, 10:32

Twoja też synu. Może jakiś pomniczek niesłuszny, lub nagrobek rozwalisz. Nie idź synku na łatwiznę.

27.10.2015, 10:29

Czyli KIM IR SEN. Fajnie wybraliście.

27.10.2015, 10:27

A ja jako pokutę naznaczyłem sobie pomagać funkcjonariuszom IPN w ekshumacjach z cmentarzy wojskowych i tam gdzie trzeba, niesłusznych żołnierzy WP nazwanych przez SN III Solidarnościowej RP mafią. Oświeć mnie panie prezydencie III RP, kto przekazał Wrocław Polsce. To wielka wina tych żołnierzy, tfu mafii przecież.

26.10.2015, 14:32

WYBACZAM, IDZ I NIE GRZESZ WIĘCEJ!

26.10.2015, 12:01

Mamy co chcieliśmy ponad 48% dołączyło do wyborców, którzy oddali głosy. Teraz pretensje tylko do siebie.

26.10.2015, 11:00

"upadły aniele", nikt nie będzie kopał, "upadlaka", bo i po co? Idź i nie pisz głupot więcej.ślina jeszcze bruku nie osiągnęła, a już w błocie manipulacji grzęźnie.

26.10.2015, 10:02

I było inwestować w pusty regionalny papier swoje złe emocje?