(© fot, materiały promocyjne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zapraszamy na wybory Miss Polski 2009. Prezentacja finalistek odbyła się podczas konferencji prasowej, na której Mirosław Milewski – Prezydent Miasta Płocka oraz Gerhard Parzutka von Lipinski – prezes wyborów Miss Polski podpisali umowę, na mocy której Płock stał się miastem Festiwalu Piękna. To właśnie w ramach tego wydarzenia odbędą się tegoroczne wybory Miss Polski, Miss Supranational oraz Miss Polski Nastolatek.

Festiwalowi Piękna towarzyszyć będą też inne imprezy, a całość uświetnią znane gwiazdy i zespoły m.in. Sophie Elis Bexton, Stachursky, Halina Mlynkowa, Lidia Kopania, Magda Femme, Danuta Błażejczyk, Janusz Tylman.

O koronę najpiękniejszej będą się starały 24 dziewczyny z całej Polski. Przed nimi szansa na tytuł Miss Polski i reprezentowanie naszego kraju w wyborach Miss World.

Wśród dziewcząt, które zakwalifikowały się do finałów są maturzystki i studentki, a także takie, które już rozpoczęły karierę zawodową. Wszystkie piękne i ambitne.

Ostatecznego wyboru najpiękniejszej dziewczyny dokona jury podczas Gali finałowej wyborów Miss Polski, 4 września 2009 w płockim Amfiteatrze, w ramach organizowanego w Płocku Festiwalu Piękna.

Zgodnie z umową podpisaną 6 sierpnia 2009 roku przez Mirosława Milewskiego – Prezydenta Miasta Płocka oraz Gerharda Parzutkę von Lipinski – prezesa wyborów Miss Polski, Płock oficjalnie stanie się stolica piękna. Przez kolejne 4 lata, to tu będą odbywały się wybory Miss Polski, Miss Polski Nastolatek oraz międzynarodowy konkurs piękności – Miss Supranational.

Od 29 sierpnia do 6 września b.r. w Płocku odbędą się liczne imprezy kulturalno-rozrywkowe. Wśród nich koncert Piękno według dzieci, spotkanie miłośników dalekiego wschodu – Piękno Azji oraz Rynek Piękna – impreza poświęcona najnowszym trendom w modzie.

Więcej informacji o Festiwalu Piękna znajduje się na jego stronie internetowej
HYPERLINK http://www.festiwalpiekna.eu

Bilety na festiwalowe wydarzenia dostępne są na stronach
HYPERLINK http://www.ticketpro.pl
oraz HYPERLINK " rel="external">http://www.pokis.pl


Zobacz wszystkie finalistki w naszej fotogalerii na stronie specjalnej: www.warszawa.naszemiasto.pl/wybory_miss_polski_2009

http://gdansk.naszemiasto.pl/wybory_miss_polski_2009/specjalna_artykul/662475.html

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

    Więcej na temat: