Akcja specjalna MAMA I JA

Gdzie najlepiej wybrać się ze swoimi pociechami, aby atrakcyjnie i bezpiecznie spędziły czas i dobrze się bawiły? Wspólnie z Czytelnikami stworzyliśmy ranking najbardziej przyjaznych dzieciom miejsc w Warszawie.

Miejsca dla dzieci w Warszawie

Ranking podzieliliśmy na trzy kategorie: RESTAURACJA i KAWIARNIA, REKREACJA i ZABAWA.
Głosowanie rozpoczęło się 27 kwietnia i trwało do 25 maja.
Na miejsca, które zdobędą najwięcej głosów naszych Czytelników czeka wielka promocja w naszym serwisie i w bezpłatnej gazecie naszemiasto.pl.Zobacz wyniki głosowania
KLIKNIJ i wybierz kategorię:

Restauracja i kawiarnia | Rekreacja | ZabawaWarszawa oferuje wiele miejsc, do których można zabrać dzieci. Jednak które z nich są najlepsze? Na to pytanie mogą odpowiedzieć tylko rodzice najmłodszych. Tylko oni wiedzą, gdzie ich dzieci czują się doskonale.

Dlatego właśnie rodzicom oddaliśmy głos w naszej akcji, w której wybraliśmy najbardziej przyjazne dzieciom warszawskie sale zabaw, kawiarnie i restauracje przyjazne dzieciom, ciekawe warsztaty i zajęcia. W naszym rankingu wskazaliśmy miejsca, które oferują maluchom nie tylko dobrą zabawę, ale i naukę w przyjaznych i bezpiecznych warunkach.

Ważne terminy

Głosowanie rozpoczęło się w czwartek, 27 kwietnia i trwało do czwartku, 25 maja.
1 czerwca, przedstawimy zwycięzców plebiscytu na łamach gazety bezpłatnej naszemiasto.pl w specjalnym dodatku z okazji Dnia Dziecka.

Wielka promocja w internecie i w gazecie

Na miejsca, które zdobędą najwięcej głosów czekają nagrody. Te, które w każdej kategorii plebiscytu zajmą pierwsze miejsca otrzymają:

Przygotowane do ekspozycji certyfikatypotwierdzające zwycięstwo w plebiscycie
Prezentację w specjalnym dodatku z okazji Dnia Dziecka w gazecie bezpłatnej naszemiasto.pl Warszawa
Vouchery na reklamę w serwisie i gazecie naszemiasto.pl Warszawa o wartości 20 000 złotych netto oraz materiał wideo z publikacją w serwisie warszawa.naszemiasto.pl.

Miejsca, które zajęły drugie i trzecie miejsca w każdej kategorii plebiscytu otrzymają certyfikaty oraz vouchery na reklamę o wartości 16 000 zł i 14 000 złotych netto oraz materiał wideo z publikacją w serwisie warszawa.naszemiasto.pl.

Na zakończenie plebiscytu przygotujemy przegląd wszystkich miejsc biorących udział w naszej zabawie.

Informacji o akcji udziela Luiza Piotrowicz - tel. 510 026 915, e-mail: luiza.piotrowicz@polskapress.pl

REGULAMIN AKCJI >>


Dziecko