Wybuch gazu pod Warszawą. Stan jednej osoby jest ciężki Wybuch gazu pod Warszawą. Stan jednej osoby jest ciężki

Wybuch gazu pod Warszawą. Stan jednej osoby jest ciężki (© pixabay.com CC0 Public Domain)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do wybuchu gazu doszło przed godz. 10:00 w miejscowości Cieksyn w gminie Nasielsk. Eksplodowała kuchenka gazowa. W wyniku zdarzenia 60-letnia kobieta trafiła do szpitala, a jej stan lekarze określają jako ciężki.

Strażacy, którzy przybyli na miejsce, zastali pożar w pomieszczeniu kuchennym, gdzie doszło do wybuchu kuchenki gazowej. Siła eksplozji sprawiła, że z zawiasów wyleciały drzwi wejściowe. Funkcjonariusze straży pożarnej rozwinęli linie gaśniczą i podali prąd wody w natarciu na płonące wnętrze. Na miejsce wezwano też pogotowie energetyczne, które odcięło dopływ prądu.

Poszkodowana jest jedna osoba. To 60-letnia kobieta, która została przewieziona do szpitala. Ma poparzone 80% ciała, a lekarze określają jej stan jako ciężki.

Do wybuchu doszło w murowanym budynku wielorodzinnym. Poza lokalami mieszkalnymi znajduje się tam także ośrodek zdrowia. Poza 60-latką, ewakuowanych zostało 9 osób. Na miejscu pracuje nadzór budowlany, aby ocenić, czy budynek nadaje się do dalszego zamieszkania.

Czytaj też: Mieszkańcy Grochowa są w niebezpieczeństwie? Ktoś do nich strzela, policja apeluje o pomoc


Zobaczcie też: Polska policja jak amerykańska. Nowe hasło będzie na radiowozach

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!