Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Multikino i British Council w ramach cyklu wydarzeń brytyjskich w Multikinie zapraszają 15 września o 19:00 na retransmisję nowatorskiego projektu, wystawy multimedialnej z Muzeum Brytyjskiego pt. Wikingowie: życie i legenda. Rozdajemy po dwa podwójne zaproszenia do Multikina Ursynów i Złote Tarasy.

British Museum po raz kolejny proponuje widzom prywatne zwiedzanie zgromadzonych kolekcji dzieł. Tym razem zaprasza na wystawę pt. Wikingowie: życie i legenda, dokumentującą życie VIII-wiecznych skandynawskich wojowników. To kolejna odsłona nowatorskiego projektu londyńskiej instytucji, która specjalnie na użytek kin przygotowuje retransmisje najważniejszych wystaw – w najlepszej jakości dźwięku i obrazu HD. Relacja z wystawy zawiera również wypowiedzi ekspertów oraz efektowne inscenizacje. Pierwsze słowo na temat wystawy należeć będzie do Neila MacGregora – dyrektora Muzeum. Zgromadzone eksponaty oraz dzieła zostaną także opisane przez dwóch znakomitych historyków – Michaela Wooda oraz Bettany Hughes.

Wystawę ożywi natomiast Garreth Williams – znawca i kurator sztuki, będący jednocześnie ekspertem od statków, oręża, wierzeń, tradycji, języka oraz prawa zwyczajowego Wikingów. Projekcja obejmować będzie wyjątkowe inscenizacje z życia wojowników oraz pozwoli widzowi przyjrzeć się z bliska wszystkim przedmiotom, które miały związek z Wikingami. Na ekranie będzie można obejrzeć również zainscenizowaną na potrzeby filmu ceremonię pogrzebową w podziemiach Muzeum.

Wygraj bilety do Multikina na film "Wikingowie: życie i legenda" [KONKURS]


Co zrobić, aby je zdobyć?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)
2. Polubić na Facebooku warszawa.naszemiasto.pl
3. Polubić na Facebooku nasz specjalny serwis z konkursami - Konkursy Warszawa

4. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Dlaczego to właśnie do Ciebie powinien trafić podwójny bilet?Zaproszenia otrzymają autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 14 września (niedziela) do godz.23:59. Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Czytaj także

  Komentarze (3)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  ola.wojcicka

  Do mnie powinno trafić to zaproszenie, ponieważ wraz z koleżanką bardzo lubimy chodzić na różne seanse i wydarzenia, gdzie możemy poznać inne kultury lub jakieś legendy, a życie Wikingów zawsze nas interesowało.

  Adamek

  Ja napewno je dobrze wykorzystam jako fan wielkich muzeów. To lubię robić nawet z zamkniętymi oczami czyli zwiedzać. A tu jeszcze będę mógł wirtualnie. To będzie niezwykłe wydarzenie o którym będę wspominał swoim dzieciom i wnukom.

  Pawcio

  Dlatego, że jestem fanem Wikingów. Sam mam taką długą brodę, że hej. Tylko ją pociągać. Lubię takie wydarzenia w Multikinie.