Wygraj bilety na komediowe przedstawienie [SZYBKI KONKURS]

W drugi weekend września (13-14.09) odbędzie się pierwsza edycja Białołęckiego Festiwalu Komediowego Zabafka. To niepowtarzalne wydarzenie, które rozbawi Was do łez. Mamy podwójne zaproszenia! Sprawdź, jak łatwo je zdobyć! Uwaga! Konkurs trwa tylko do piątku!

Na deskach sceny Białołęckiego Ośrodka Kultury gościć będą trzy znane teatry: Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki z Białegostoku z „Rozkładami jazdy" oraz Teatr Współczesny ze Szczecina z przedstawieniem „Dobry wieczór Fogg".
- Ideą festiwalu jest zaprezentowanie warszawiakom repertuaru, którego do tej pory niemieli okazji poznać. Wyselekcjonowane przez nas propozycje to spektakle prężnie działających ośrodków teatralnych o wysokim poziomie artystycznym – tłumaczy Krzysztof Mikołajewski, dyrektor BOK.

Wygraj bilety na wyjątkowy przegląd komediowy w Białołęckim Ośrodku Kultury! Rozdajemy trzy podwójne zaproszenia na dowolny seans. Co zrobić aby zdobyć bilety?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)

2. Polubić na Facebooku warszawa.naszemiasto.pl

3. Polubić na Facebooku Białołęcki Ośrodek Kultury

4. Polubić na Facebooku nasz specjalny serwis z konkursami - Konkursy Warszawa

5. Odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Jaki jest Twój ulubiony aktor i czemu? (w odpowiedzi podaj, które przedstawienie Cię interesuje - czy 13 września (sobota), godz. 19- „Rozkłady jazdy", czy 14 września (niedziela), godz. 19- „Dobry wieczór Fogg" ")

Czytaj też: "3 pokoje z kuchnią" - Akcja jednocząca sąsiadów

Podwójne zaproszenia do Kina Praha otrzymają autorzy trzech najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12 września (piątek) do godz. 15:00.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz niemających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

13 września (sobota), godz. 19- „Rozkłady jazdy" Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki, Białystok

14 września (niedziela), godz. 19 - „Dobry wieczór Fogg" Teatr Współczesny, Szczecin

Organizatorem Białołęckiego Festiwalu Komediowego jest Białołęcki Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Międzynarodowych Inicjatyw Kulturalnych.

Wideo

Sonia Tulczyńska

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

12.09.2014, 11:46

niedzielny spektakl

12.09.2014, 11:46

To taki aktor który potrafi przeistaczać się w różne role: komiczne, tragiczne, grać zarówno negatywne jak i pozytywne postacie. Poza tym potrafi śpiewać, tańczyć. Innymi słowy wszechstronnie uzdolniony aktorsko - taki jest mój ulubiony aktor.

11.09.2014, 20:52

Johny Deep, człowiek o stu twarzach, nie widziałam słabego filmu z jego udziałem. Mistrz w swoim fachu.
13/sobota/-rozkład jazdy

11.09.2014, 16:01

Jesli chodzi o termin i rodzaj spektaklu to jest mi to obojetne. Obie sztuki wydaja sie ciekawe. Dodatkow mieszkam na Bialolece wiec tym bardziej bardzo duzy plus! Juz nie moge sie doczekac :)

11.09.2014, 15:59

Moj ulubiony zagraniczny aktor to Anthony Hokins, a polski to zdecydowanie Robert Wieckiewicz, szczegolnie za role w Pod Mocnym Aniolek, Da Vinci. Filmy z jego udzialem zawesze doprowadzaja mnie do lez (smiechu).

11.09.2014, 15:31

14 września (niedziela), godz. 19- „Dobry wieczór Fogg"}

Mój ulubiony aktor to Paweł Małaszyński - zwłaszcza za rolę w spektaklu "Berek, czyli upiór w moherze". Pan Paweł jak nikt potrafi doprowadzić mnie do zachwytu i do łez. Do śmiechu i szaleństwa. Jest to aktor młodego pokolenia, jednak aktor znakomity. Szczery w tym, co robi, bezpośredni w wyrazie i bardzo zaangażowany. Jest to aktor, jakiego żaden teatr i żadne kino się nie powstydzi!

11.09.2014, 15:19

14. września. :) „Dobry wieczór Fogg"

11.09.2014, 15:18

Ulubiony aktor?
...ale czy może być jeden? Mam przecież wielu wybitnych aktorów, :)
ale jak już mam wybrać. To stawiam na Andrzeja Grabowskiego.
a teraz dlaczego akurat Pan Andrzej?
Bo potrafi wcielić się w każdą rolę, czy to policjanta, grabarza, ojca, męża czy też księdza. i czy w garniturze czy też w kalesonach zawsze jest prawdziwym mężczyzną. :)

11.09.2014, 13:32

14 września "Dobry wieczór Fogg"

11.09.2014, 13:31

Paweł Małaszyński, który jest połączeniem macho,romantyka, pragmatyka i potrafi rozkochać w sobie publiczność niezależnie od roli, w jakiej występuje. Do tego wszystkiego jest osobą bardzo skromną, o wielkim sercu, z pasją i skupia (skupiał) się na meritum aktorstwa, a nie na całej otoczce wokół. No i do tego jest rasowym rockmanem.

11.09.2014, 10:25

Mój ulubiony aktor polskich scen to Bogusław Linda! Wychowałem się na filmach z jego udziałem,jego teksty z filmów takich jak ''psy'' są kultowe. Najlepsze role Pana Bogusława przypadają na złoty czas kina w wolnej Polsce. Wtedy kręciło się na prawdę dobre filmy,a nie tylko komedie romantyczne. Chętnie wybiorą się na spektakl w sobotę!:)

11.09.2014, 09:56

Mój ulubiony oczywiście Polski aktor to Cezary Żak a dlaczego tego chyba nie trzeba tłumaczyć ale troszkę zdradzę wam tajemnicę uwielbiam go za podwójną rolę w "Ranczu" może nie każdy lubi ten serial ale czasami też i takie rzaczy warto obejrzeć :) gdyby ktoś nie wiedział że to jedna osoba to moim zdaniem by się nie domyślił mistrzowska robota oczywiście wyśmienita rola w "Miodowych latach" taka duża okrągła gapa :) Stara gwardia aktorska to jest klasyk i tyle może w większości serialowy ale wybitny :)


14 września (niedziela), godz. 19- „Dobry wieczór Fogg"