18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Wygraj członkostwo w klubie Pure Jatomi ! [WYNIKI]

RedakcjaZaktualizowano 
Wygraj członkostwo w klubie Pure Jatomi w Warszawie ! fot. mat.prasowe
Wygraj członkostwo w klubie Pure Jatomi ! Pure Jatomi to największa sieć klubów fitness w Polsce.Od października wszyscy pragnący poprawić sylwetkę i zyskać większą radość z życia mogą skorzystać także z programu Total Fitness Ewa Chodakowska&Shape w klubach Pure. Z tej okazji mamy dla Was specjalny konkurs!

Wygraj członkostwo w klubie Pure Jatomi ! Mamy dla Was trzy zestawy składające się z: miesięcznego członkostwa w dowolnym klubie Pure Jatomi w Warszawie oraz oryginalnego plecaka.

Konkurs zakończony. Zwycięzcy zostali powiadomieni drogą mailową!

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)
2. Polubić serwis warszawa.naszemiasto na Facebooku i Google +

3. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Treningi w klubie fitness dla mnie to...

Nagrody otrzymają autorzy trzech najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 25 listopada (poniedziałek) do godz. 11.00. Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

PURE JATOMI to największa sieć klubów fitness w Polsce, powołana do życia w 1998 roku przez założyciela największej na świecie sieci klubów fitness: FitnessFirst - Mike'a Balfoura. W Polsce aktualnie istnieje 36 klubów i wciąż sa otwierane nowe. Pozostałe 30 klubów Jatomi znajduje się w innych częściach Europy i w Azji.

PURE JATOMI zapewnia swoim Klubowiczom najwyższej jakości usługi w zakresie fitnessu. Kluby posiadają przestronne wnętrza, które są wyposażone w najnowszej generacji sprzęt siłowy i cardio. Trenerzy śledzą i wprowadzają do programu najnowsze trendy, jak np. treningi funkcjonalne czy innowacyjne zajęcia grupowe.

Od października wszyscy pragnący poprawić sylwetkę i zyskać większą radość z życia mogą skorzystać także z programu Total Fitness Ewa Chodakowska&Shape w klubach PURE JATOMI. Proponowane zajęcia to mieszanka ćwiczeń cardio oraz ćwiczeń wysmuklających i wzmacniających mięśnie. Jednodniową wejściówkę na zajęcia można pobrać ze strony www.jatomifitness.pl.

W klubach PURE JATOMI spotkasz doświadczonych, pomocnych trenerów, którzy wiedzą w jaki sposób zmotywować Cię do ćwiczeń, sprawić abyś osiągnął rezultaty, polubił treningi i uczynił z nich ważną część swojego życia.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2013.11.26 18:07:32

Hej,dostałam od kolegi link,

z darmowym doładowaniem,na początku

pomyślałam że to jakiś żart , ale

okazało sie ze to naprawde działa

dlatego chce dać go również wam

(30 zł. w kieszeni) POZDRAWIAM i

POLECAM !!! http://doladuj-za-darmo.pl/ycar

2013.11.25 10:39:42

Nie potrzebuję nikogo, kto motywowałby mnie do uprawiania sportu i treningów. Sam mam wystarczająco wielką motywację, żeby trenować w Pure, gdzie jest wyjątkowa atmosfera i motywację do tego, żeby wziąć udział w konkursie i wygrać karnet!

2013.11.25 10:20:09

Uważam, że w życiu trzeba myśleć przyszłościowo.

A skoro zbliżają się święta i będzie mnóstwo jedzenia, to czas pomyśleć o pozbyciu się świątecznych nadprogramowych kilogramów.

Treningi w klubie fitness to dla mnie sposób, by właśnie się ich pozbyć! :)

2013.11.25 10:17:45

Treningi w klubie fitness dla mnie to sposób na życie! A uwierzcie mi,

że takie życie jest o wiele bardziej ekscytujące, pełne optymizmu,

energii i kreatywne! Fitness to mój styl, a klub Pure ma swój osobny

styl, który zdecydowanie mnie pochłania!

2013.11.25 10:01:07

Mam nadwyżkę testosteronu i niespożyte pokłady energii. Treningi to nie

jest dla mnie jedynie sport i aktywność. To sposób na wyzwolenie swoich

emocji i ogromny zastrzyk endorfin!

2013.11.25 09:58:45

Treningi w klubie fitness dla mnie to styl życia.

Koniec z lenistwem – mam cel do zdobycia.

Zaczynam ćwiczyć i robię to dla siebie,

Dla sylwetki, humoru, dla czucia się jak w niebie.

Może nie jest to proste, potrzeba silnej woli,

Ale nikt nie mówił, że nie będzie boleć ;)

Dlaczego tak ważne są regularne ćwiczenia?

Bo smukła sylwetka wszystko zmienia!

Chcę katować swoje ciało na siłowni,

Bo je kocham i chcę, żeby czuło się przecudownie!

2013.11.25 09:34:05

Nie powiem, że mam doskonałą kondycję. Nie mogę też powiedzieć, że

prowadzę aktywny tryb życia. Ale chciałabym to powiedzieć! Dlatego pora

zmienić swoją codzienność. Karnet w klubie fitness jest świetnym

pomysłem.

2013.11.25 04:12:20

Treningi w klubie fitness dla mnie to

próba odmłodzenia

skóry wygładzenia

mięśni pompowanie

sylwetki modelowanie

kręgosłupa wzmocnianie

toksyn wypocenie

muzyki słuchanie

z przyjaciółmi spotkanie

miarowe oddychanie

smutków odreagowanie

endorfin produkcja

śmiechu kumulacja

wyładowanie złości

przyrost radości

2013.11.24 23:35:44

Treningi w klubie fitness to dla mnie szansa na piękną sylwetkę, zdrowy styl życia i przede wszystkim ogromna motywacja dla sportu. Od dawna myślę o tym, aby żyć efektywniej, zgodnie z naturą, stawiając przede wszystkim na ruch. Niestety do tej pory nie udało mi siebie odpowiednio zmotywować. Chciałbym otrzymać karnet do PURE JATOMI, aby pokochać jak dawniej sport, wykształcić piękną sylwetkę i dowartościować się w taki sposób. Karnet do PURE to najlepsza motywacja łącząca wiele zalet tak naprawdę w jednym podarunku :)

2013.11.24 21:25:48

odreagowaniem na mieszkanie w tym Mieście, zmianą w moim życiu, wyzwaniem jak stąd do Ohioooo.

2013.11.24 16:22:48

Treningi w klubie fitness dla mnie to... SZANSA na normalność.

Od pół roku odchudzam się.. nie czcze to słowa, bo za mną już 30 kilogramów, jednak niestety przede mną drugie 30 kg.

Przez ten czas dużo się nauczyłam, naprawdę dużo, wiem co jeść kiedy jeść i jak jeść, ale.. chciałabym jeszcze dużo więcej.

Apetyt rośnie w ramach jedzenia, coś o tym wiem ;)

Przez najbliższy rok chciałabym konkretnie zaprzyjaźnić się z aktywnością fizyczną. Jest mi nieporównywalnie lżej, lepiej, radośniej niż 30 kg temu, a jedyny mankament taki, że widać te 30 kg na mojej skórze i właśnie tymi treningami chciałabym pomóc mojej skórze nadgonić czas :)

Moja koleżanka z pracy chodzi do Pure i bardzo sobie chwali, że miło, że profesjonalne wsparcie. Widzę w tym duużą szansę dla siebie, na powrót do normalnych rozmiarów, normalnej sprawności, normalnej codzienności.. ktoś by powiedział nuuuda, a dla mnie to chwila oczekiwana i choć jeszcze odległa, to wierzę że osiągalna.

2013.11.24 15:02:02

Treningi w klubie fitness dla mnie to zamiana słów w czyny. Nie marudzę znajomym, że chciałabym schudnąć tylko idę do klubu i ćwiczę by dobrze wyglądać. Ta myśl dodaje mi siły, wierzę, że dam radę. Dodatkowo podczas treningu wychodzą ze mnie wszystkie negatywne emocje w postaci energii a także uwalniają się endorfiny, czyli hormony szczęścia! Czego chcieć więcej? :)

2013.11.23 20:02:34

Treningi w klubie fitness to dla mnie... jedna z ostatnich szans zmotywowania się ;) w wakacje potrafiłam zawzięcie ćwiczyć,a co najważniejsze pokochałam wreszcie sport! ćwiczenia w domu, rower, bieganie, spacery - przez co faktycznie wyrobiłam sobie i kondycje i sylwetkę zdolną zmieścić się w mniejszy rozmiar. pech chciał, że przyszedł październik, przeprowadzka do mieszkania studenckiego, gdzie nikt poza mną kondycją się nie przejmuje - party & party, szybkie jedzenie, a wysiłek fizyczny to jedynie szybki marsz do osiedlowego sklepu ;) efekt wiadomo jaki. nie przejmowałam się dopóki wczoraj mój chłopak zapytał się mnie od kiedy zaczynam znowu biegać, dodając, że przysiady również by mi nie zaszkodziły.. osz ta mała gnida! karnet byłby idealny, w mieszkaniu nikomu bym nie przeszkadzała, a wiadomo biedny student nie zmarnuje takiej okazji :D

ps w czerwcu raz odwiedziłam klub pure i jest i d e a l n y, można i się nieźle pomęczyć, ale też odprężyć w saunie, jestem pewna, że w miesiąc wróciłabym do swojej formy wakacyjnej! a na pewno od nowa pokochałabym wysiłek fizyczny, bo to przecież strasznie uzależnia :)

2013.11.23 15:58:15

Mam dusze wojownika. Najtrudniejszą walką jest walka ze sobą samym, bo przeciwnik zna wszystkie Twoje słabosci i wie jak sie bronić. Za to zwycięstwo jest najwieksza wygraną, a zdrowie i piękne ciało najcenniejszą nagrodą!

2013.11.23 09:39:25

Nie miałem jeszcze okazji trenować w profesjonalnym klubie fitness, ale wiem na czym polega profesjonalny trening. Czas poświęcony na uprawianie fitnessu jest tak naprawdę czasem poświęconym sobie, bez względu na to czy ćwiczymy w prowizorycznej domowej siłowni, czy w specjalistycznym klubie. Jest to długoterminowa inwestycja w siebie, która przynosi pozytywne rezultaty w chwili obecnej i w przyszłości. Poza tym początki fitnessu mają związek z NASA, czyli musi w nim być coś super :) Warto uprawiać fitness!

2013.11.21 20:08:21

fitness i siłownia to podstawa mojego "dbania o siebie".Nie mam daru do tańca,sportów walki czy drużynowych wiec tylko to plus bieganie mi pozostało.:) a jeszcze fitness sygnowany nazwiskiej najbardziej znanej polskiej trenerki? to musi być cos!

2013.11.21 15:47:49

by była bardzo dobra rzecz, ponieważ już długo wybieram się na siłownię zrzucić ,,oponke z brzucha,, ale jakoś nie mogę się wybrać ponieważ nie mam motywacji. Teraz bym miał dużą motywacje, od razu bym się lepiej czuł.

2013.11.21 12:10:47

dobra forma treningu po 8 godzinach spędzonych przy biurku w pracy, sposób na nowe znajomości i fajne spędzenie czasu. Nie ma nic przyjemniejszego, jak uzyskać ogólne zadowolenie połączone z satysfakcją, które pojawia się po dużej dawce wysiłku fizycznego. To czasami też sposób na przemyślenie różnych spraw i czas, który poświęcam tylko sobie.

2013.11.21 11:10:21

Dla mnie to ostatnia szansa aby zatrzymać proces przeistaczania się w osobnika przypominającego bohatera popularnego polsatowskiego sitcomu (tego co pracuje w rzeźni i ciągle używa zwrotu "w mordę jeża") oraz nadzieja na to, że za 10 lat będę jeszcze na tyle sprawny aby się schylić i móc zasznurować własnego buta.

2013.11.19 19:09:49

Treningi w klubie fitnes to dla mnie spotkanie z samą sobą :) Czas na pokonywanie swojego lenistwa :) Są dla mnie zachętą do pracy nad sobą, ba! mogę je nawet porównać je do kija i marchewki- mam karnet to nie wypada go zmarnować!

2013.11.19 01:08:04

Treningi w klubie fitness to dla mnie idealny sposób ucieczki od szarej codzienności pozwalający jednocześnie zrobić coś dobrego dla swojego ciała i poprawiający samopoczucie.

2013.11.18 23:37:01

Treningi w klubie fitness dla mnie to możliwość uwolnienia się od złych emocji, pożyteczna forma spędzenia czasu, a także rodzaj aktywności fizycznej, w której cierpienie sprawia nieskazitelną radość, poprawiając samopoczucie i przyczyniając się do wzrostu pozytywnej energii, która jest radością i motywacją na kolejne godziny. Czekam na moment, gdy PURE wyciągnie do mnie pomocną dłoń i pozwoli mi na spełnienie najskrytszego pragnienia w postaci osiągnięcia gladiatorskiej sylwetki, do której permanentnie zmusza mnie silna MOTYWACJA i chęć działania. Wierzę, że mój plan się uda :)

2013.11.18 21:05:00

Treningi w klubie fitness to dla mnie motywacja do ruszenia się po pracy z domu, kiedy już tam dotrę cudowny relaks i poczucie, że w końcu robię coś tylko dla siebie

2013.11.18 19:16:11

Treningi w klubie fitness dla mnie to profesjonalne podejście do zdrowia, wyglądu i samopoczucia człowieka. Dla mnie jest to część życia. Fitness nie jest jedynie treningiem, jest poznaniem swoich słabości, walki z nimi i osiągnięciem celu.

2013.11.18 18:33:17

To wspólne wylewanie potu z innymi kobietami z iskrą tęsknoty w oku za medialną sylwetką. Dążenie do spełnienia celu każdej kobiety czyli 90-60-90. Ćwiczenia obok diety i pozytywnego myślenia to recepta na długowieczność, a ja chcę być nieśmiertelna!