To oni stworzyli kreatywne ciuchy, dzięki którym będziecie bezpieczni na drodze i zawsze widoczni w nocy! Wycieczka rowerowa może nabrać zupełnie nowego charakteru... Mamy dla was odblaskowy worek oraz wyjątkowy komin od młodych polskich projektantów. Sprawdź, co zrobić aby zdobyć wyjątkowy ciuch!

wfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen>

- Nie chcieliśmy jeździć w kamizelkach odblaskowych, więc postanowiliśmy stworzyć niewielkie serie odzieży odblaskowej dla nocnych marków z unikatowymi, układanymi ręcznie wzorami. Zwracamy uwagę na to, aby bazę dla odblaskowych deseni stanowiły ciuchy o wygodnych krojach, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wiodącym materiałem jest bawełna, również organiczna. Najistotniejsze jest dla nas połączenie części praktycznej z estetyczną – czyli wykorzystanie odblasków poprawiających widoczność do tworzenia ciekawych form graficznych, które można nosić na co dzień - piszą o sobie na swojej stronie www.refle.pl. To oni stworzyli kreatywne ciuchy, dzięki którym będziecie bezpieczni na drodze i zawsze widoczni w nocy! Wycieczka rowerowa może nabrać zupełnie nowego charakteru...

Wygraj worek albo komin. Co zrobić aby zdobyć wyjątkową odzież od młodych projektantów?1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)

2. Polubić na Facebooku warszawa.naszemiasto.pl

3. Polubić na Facebooku nasz specjalny serwis z konkursami - Konkursy Warszawa
4. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Gdzie wybrałbyś się na weekendową wycieczkę za miasto?[W komentarzu określ też, co chciałbyś wygrać]Komin lub worek otrzymają autorzy dwóch najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 3 października (piątek) do godz.14:00.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz niemających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

Refle to świeża marka na rynku streetwearowym. Wyróżnia ją indywidualne podejście do każdego projektu, który zdobią ręcznie układane odblaski. Dzięki temu każdy egzemplarz odzieży jest wyjątkowy, stworzony do noszenia na co dzień i co noc. Bo dobrze jest być zauważonym! Czytaj więcej na Facebooku

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Konkursy

Komentarze (15)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

so-wwa

Dziękujemy za Wasze odpowiedzi! Zwycięzcy dostali e-maila :) Zapraszamy do udziału w innych konkursach, które znajdziecie tutaj: http://warszawa.naszemiasto.pl/rozrywka/konkursy/

paulina.joel@...

Poczekałabym z tą wycieczką do pierwszego śniegu, ubrałabym nieprzewiewną kurtkę i Granatowy Komin z Odblaskami i skoczyłabym rowerkiem w kierunku Puszczy Kampinoskiej, do której z miasta mam najbliżej. Co bym tam robiła - podziwała zaśnieżoną naturę i oddychała czystym powietrzem. A że wcześnie będzie zapadał zmrok, odblaski na kominie mogą okazać się wręcz wskazane!

Fan

Jak na wycieczkę to tylko rowerem, spośród wielu możliwości chyba moim faworytem jest rowerowy przejazd przez Kampinos, w samym środku dzikiej przyrody, na świeżym powietrzu, z dala od zanieczyszczeń, odwiedzić też Palmiry przy okazji, a kto wie może spotkać łosia, lisa czy sarnę, co akurat nie raz mi się przytrafiło. Do tego przydałby się idealnie komin, bo już podwiewa.

magang

Ja wybrałabym się na grzybki do dużego lasu, pooddychać swieżym powietrzem i podelektować się błogą ciszą...
(Worek)

hekate

jesień przyszła! a jak jesień to najpiękniej w lesie - zwłaszcza w lasach liściastych i mieszanych, kolory, zapachy, z takiego spaceru nigdy nie wróci się z pustymi rękami, a to grzybki, a to bukiet kolorowych liści, cudnie! ale jesień to też chłody i wcześniej zapadający zmrok - no ale na to radą jest komin z elementami odblaskowymi :)

magda.kaminska

Weekendowa wycieczka może nas ponieść całkiem daleko, gdyż płaskie ukształtowanie powierzchni Mazowsza znacznie ułatwia nam przebycie większej ilości kilometrów. Myślę zatem, że w weekend dałoby radę realnie wybrać się do Drohiczyna i przemierzyć malowniczą okolicę Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. A na jesienne poranki przydałby się komin:)

Anuś

Na weekendową wycieczkę za miasto wybrałabym się - oczywiście na rowerze - do Mazowieckiego Parku Krajobrazowego utworzonego w 1987 roku. Jest to miejsce uważane, nie bez powodu, za "zielone płuca stolicy". Park wyróżnia się bardzo korzystnym mikroklimatem i zapierającym dech - balsamicznym aromatem sosen. Wydmowe piaski, leśne drogi, wielobarwne łąki i pola oraz podmokłe torfowiska to tylko niektóre przykłady piękna mazowieckiej natury, które z pewnością warto zobaczyć. Rowerową wyprawę rozpoczęłabym o świcie, by móc podziwiać jak otaczająca mnie fauna i flora budzi się do życia. Z pewnością zabrałabym ze sobą aparat, żeby uwiecznić zachowane do dziś pomniki przyrody, czy XIX-wieczne dworki podczas przemieszczania się jedną ze ścieżek dydaktycznych. Fajnie by było wygrać komin, który założony w chłodny i wietrzny dzień, zabezpieczyłby moje gardło przed złapaniem jakiejś infekcji.

Karola

Wyjechałabym do Kazimierza. Do pięknego i urokliwego miejsca, By odetchnąć na chwile i odciąć się od świata.
Chciałabym wygrać worek :) Przydałby mi się na artystyczne wypady.

Maćko

ja wybieram spływy kajakowe. Jest kilka rzek wokół Warszawy wiec można którąś wybrac tj. Swider, Mienia, Pilicę, Liwiec czy choćby Wisłę :))

ola.wojcicka

Nie mam pojęcie, gdzie bym się wybrała. Najchętniej tam, gdzie można pojeździć na rowerze lub rolkach, podziwiać przy tym ładne widoki i trochę odpocząć od codziennego hałasu i spalin. A jak każdy chyba wie, żeby być bezpiecznym na drodze, trzeba być widocznym, więc przy takich przejażdżkach odblaskowy woreczek na wodę i buty byłby idealny.

Katarzyna

Wybrałbym się na weekendową wycieczkę za miasto do Żelazowej Woli - odwiedzić Fryderyka i pospacerować po parku. Worek byłby dla Mnie odpowiedni na zabranie prowiantu.

LucySnowe

A ja wybrałabym się na wycieczkę do Kampinosu, co by odetchnąć leśnym powietrzem. :) Chciałabym worek.

zabanka

Samochodem można podjechać na Farmę Iluzji - droga w kierunku na Dęblin jakoś koło 80 km od Warszawy. Wrócić można drugą stroną Wisły i zostać pod namiotem nad Pilicą lub Radomką. Obie rzeki piękne, z wieloma miejscami do kąpieli i rodzinnego pobiegania po trawie. Jeżeli miałaby to być wycieczka rowerowa to świetnym miejscem są stawy z plażą przy ulicy Osikowej w Piasecznie - z Ursynowa na rowerach przez Las Kabacki a potem drobniejszymi uliczkami - nawet z dziećmi na rowerach jest do wykonania.

aga070707

W minioną niedzielę byliśmy na rowerowej wycieczce nad Zalew Zegrzyński 22km z dwójką dzieci w tym 6 latek sam na swoim rowerze.Marzy mi się wycieczka do Twierdzy Modlin na rowerach, ale to pewnie za kilka lat jak syn lepiej będzie jeździł :)