Ten, kto spróbował skoku ze spadochronem wie, że to jedno z najbardziej niezapomnianych przeżyć! Teraz te same wrażenia są dostępne bez wsiadania do samolotu i wyskakiwania z dużej wysokości! Wygraj lot w aerotunelu ufundowany przez wyjątkowyprezent.pl!

Lot w aerotunelu to niesamowite przeżycie, pozwalające Ci poczuć się niczym w chmurach. Wystarczy wejść na specjalną platformę, a potężny strumień powietrza pozwoli Ci pokonać grawitację i unosić się powietrzu. Wizyta w aerotunelu zapewni Ci niesamowite wspomnienia. Przekonaj sie na własnej skórze, dlaczego to właśnie ta rozrywka bije rekordy popularności na całym świecie! Kto wie, może w ten sposób odnajdziesz w sobie nową pasję?Więcej informacji o nagrodzie znajdziesz na stronie wyjątkowyprezent.pl.

Wygraj lot w aerotunelu! Pokonaj grawitację i poczuj się jak ptak [KONKURS]


Co zrobić, aby go zdobyć?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)
2. Polubić na Facebooku warszawa.naszemiasto.pl
3. Polubić na Facebooku nasz specjalny serwis z konkursami - Konkursy Warszawa

4. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Co byś zrobił(a) jako pierwsze, gdybyś mógł/mogła latać?Nagrody otrzymają autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 października (czwartek) do godz. 08:00.

Czytaj też: Wygraj zegarek dla biegacza Tom Tom Runner GPS! [KONKURS]

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

  Komentarze (42)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Stiwi

  Poleciał bym wysoko do nieba i przyniósł gwiazdkę z nieba mojej córeczce, bo dla niej jestem w stanie zrobić wszystko :)

  maaaarta

  Wzleciałabym ponad szereg. Najlepiej z samego rana, by móc zobaczyć wschód słońca z perspektywy lotu ptaka. Chwyciłabym Boga za rękę i poznała drogę do Nieba. Zabrałabym bliską osobę w podróż pomiędzy chmurami. I jedlibyśmy lody na patyku zrobione z obłoków. Oszukałabym grawitację i zaśmiałabym się jej prosto w twarz. Wzięłabym swe pędzle i kredki, zamieniła niebo w wielkie płótno i namalowała obraz wielkości całego świata. Byłyby na nim same radosne kolory.

  Ale na samym początku ukradłabym wreszcie te gwiazdkę z nieba dla ukochanej osoby :):):)

  Sylwiszcze

  Kosmos lecę podbijać, skoro dane mi tak wysoko się wzbijać.
  Szukać chcę życia, wyjaśniać zagadki - niech nie mówią, że świr i zamkną za kratki! Ja im mówię, że UFO widziałam, że tam byłam i gwiazd dotykałam! Olbrzymie, okrągłe spodki, ach nie wzięłam ze sobą aparatu, nie mam ani jednej fotki! Kto mi teraz uwierzy, że moc taką miałam - po całym kosmosie beztrosko latałam! Sama tam byłam i nic się nie bałam! Cóż to za doświadczenie niezwykłe, normalnie miałabym szansy nikłe, ale to właśnie NaszeMiasto taką szanse mi dało, bym wodze fantazji popuścić mogła śmiało :)

  AnitaMarta

  Poleciałabym na wyspę, gdzie toczyły się losy zaginionych osób z LOST. Z chęcią przekonałabym się jaki wpływ na mnie miałaby wyspa, a swoją drogą dieta owocowa dobrze by mi zrobiła ;)

  muszka_owocówka

  Najpierw poleciałabym pozałatwiać wszystkie sprawy- wiadomo, obowiązki ponad przyjemnością; potem- mała wycieczka dookoła świata, o której od zawsze marzyłam, ale taką można sobie zafundować tylko statkiem, i tylko pod warunkiem znacznej ilości czasu. Myślę, że z funkcją latania, taka podróż nie skończyłaby się na jednym razie.

  zabanka

  Gdybym mogła latać to nauczyłabym tego samego moją córkę, żebyśmy mogły latać razem

  wiewiórka

  Pierwsze co bym zrobiła to na pewno poleciałabym do WKS. Po pierwsze po to, żeby obejrzeć świat z lotu ptaka, a po drugie, aby spełnić swoje marzenie- zobaczyć jak rosną kakaowce!!!

  theclaudu@...

  Pierwszą rzeczą jaką bym zrobiła, gdybym potrafiła latać to zwiedzanie wszystkich zakątków świata nocą.

  mofinka

  Nie potrzebowałabym niczego, ani karty miejskiej, pojazdu, biletów lotniczych na wakacje i z miejsca byłabym sławna. Latałabym wszędzie zwiedzając świat, napisałabym kilka książek, zagrała w kilku filmach o superbohaterach i pomagała na miarę możliwości. Jednak naprawdę pierwszą rzeczą byłoby spełnienie snów i wstanie z kanapy, wylecenie przez okno by po prostu cieszyć się fruwaniem w przestworzach, wśród ptaków, podziwiając piękną Ziemię z wysoka.

  Tequila

  Jako najlepsza ciotka roku zabrałabym 2 siostrzeńców i siostrzenicę na przelot nad naszym urokliwym miastem ;)

  ph

  Tak naprawdę to ja już potrafię latać, pisałam tutaj już o tym wcześniej. Latam na miotle wyczynowo, siedząc po turecku dla relaksu i całym ciałem, jak strzała, kiedy potrzebuję się gdzieś dostać lub dla samej przyjemności szybkiego lotu :) Gdybym mogła latać w naszym wymiarze poleciałabym w pierwszej kolejności nad Bałtyk, bo blisko i tęsknię już bardzo za morskim powierzem, falami i bryzą, a potem w każdej wolnej chwili lałabym do miejsc, których nie miałam jeszcze okazji odwiedzić. Nie wiem do końca jakie latanie obejmuje ta nagroda, ale jeśli bez ograniczeń to ja poproszę w Himalaje do Tybetu, a potem na Galapagos, żeby wygrzać się i wymoczyć pływając z żółwiami :)