Wygraj pakiety na Run or Death - bieg, w którym uciekasz przed hordami zombie! [KONKURS]

Myślisz, że jesteście dość szybcy i zwinni, żeby uciec przed hordami zombie? Będziecie mogli się przekonać już 29 października, podczas biegu Run or Death. Każdy zawodnik będzie miał cztery "życia" i pięć kilometrów do pokonania. Podoba się? No to weźcie udział w naszym konkursie, w którym mamy dla Was pakiety startowe!
Wygraj pakiety na Run or Death - bieg, w którym uciekasz przed hordami zombie! [KONKURS]
 materiały prasowe

KONKURS ZOSTANIE ROZWIĄZANY WE WTOREK 11 PAŹDZIERNIKA. ZWYCIĘZCÓW POWIADOMIMY MAILOWO O SPOSOBIE ODBIORU NAGRÓD.

Jak to działa? Każdy zawodnik otrzyma cztery szarfy przypięte do pasa, które symbolizują cztery "życia". Od momentu startu w Lesie Trupów (w tej roli las przy ul. Chlubnej na północy Warszawy) każdy będzie mógł liczyć tylko na siebie, a hordy zombie zrobią wszystko, by uniemożliwić ukończenie biegu z kompletem żyć. Specjalnie ucharakteryzowani zombie będą próbowali zabrać szarfy i zainfekować biegaczy. "Zombie" będą miały nad "ludźmi" przewagę liczebną i strategiczną.

Zadanie polega na tym, żeby pokonać całą trasę tak, aby do mety dobiec przynajmniej z jednym zachowanym życiem. Taki zawodnik otrzyma medal "survivor" (ocalały). Ci, którym się ta sztuka nie uda, otrzymają medal "infected" (zarażony). Żeby nie było zbyt łatwo, trasę w Lesie Trupów należy pokonać w ściśle określonym czasie.

Więcej o biegu przeczytasz tutaj: Run or Death, bieg, jakiego nie było. Dasz radę uciec przed hordami zombie?

Wygraj pakiety na Run or Death - bieg, w którym uciekasz przed hordami zombie! [KONKURS]

Co zrobić, aby zdobyć pakiet startowy?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)

2. Odpowiedzieć w komentarzu pod tym tekstem na pytanie:

Jaki jest Twój ulubiony film, książka, komiks lub serial o tematyce zombie i dlaczego?

UWAGA: Do biegu zostanie zarejestrowana osoba, z którego konta został wystawiony komentarz. Nie ma możliwości zgłaszania innych osób!

Pakiety startowe otrzymają autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 9 październik (niedziela) do godz. 23:59.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!


Wideo

MS

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

09.10.2016, 23:43

Moim ulubionym filmem o tematyce zombie, stanowiącym jednocześnie teledysk do utworu Michael'a Jackson'a o tym samym tytule, jest "Thriller". Mimo, że trwa niecałe 14 min, to w efekcie ciągłego naciskania przycisku replay czas jaki mu poświęcam przekracza długość trwania standardowego filmu pełnometrażowego ;) Jest to niekwestionowany majstersztyk w swojej dziedzinie i nowatorskie podejście do kręcenia klipów, a ów dzieło ma już swoje lata - konkretnie 33! Zombiaki mimo swej krwiożerczej natury przyprawiającej o lęk, wzbudzają pozytywne emocje poruszając się tanecznym krokiem w rytm muzyki króla popu. Nieprzypadkowo trafił on do księgi rekordów Guinessa jako teledysk, który odniósł największy sukces, bo to prawdziwy fenomen. A ja kończę swoją odpowiedź i odpalam "Thriller", tak na dobranoc, żeby mi się lepiej usnęło :)

09.10.2016, 14:46

Odkąd sięgam pamięcią Zombie zawsze fascynowały mnie, jak mało które stworzenia z branży science fiction, a co za tym idzie sięgałem chętnie po wszystkie filmy czy książki, w których były ich hordy. Ze współczesnych dzieł o tej tematyce największe wrażenie zrobił na mnie film „World War Z”. Stało się tak dlatego, że jako jeden z nielicznych filmów (i w ogóle pierwszy o zombie) został dobrze nakręcony w technice 3D, a ponieważ jest on pełen wartkiej akcji podniosło to niesamowicie walory tego filmu. Utwór przedstawia pandemie wirusa zamieniającego ludzi w żądne „świeżego mięska” bezmózgie istoty. Naprzeciw apokalipsie staje odtwórca głównej roli Brad Pitt – król celebrytów emanujący spokojem i urodą. Jest to niecodzienna propozycja opozycji dla anonimowej masy zombie czyniąca film przystępnym horrorem z dawkami scen pełnych humoru. Trzyma w napięciu od pierwszych minut po finałową scenę ostatecznej konfrontacji. Liczne ucieczek przed zombie ukazane w filmie, których mógłbym doświadczyć będąc uczestnikiem Run or Death są niezwykłą propozycją na spędzenie sobotniego poranku w stolicy.

07.10.2016, 11:13

A ja lubie gierke RPG "All flesh must be eaten" grana po ciemku, z ziomkami z horror muzyczka puszczona w tle. Tak sie wkrecilismy ze balam sie sama wyjsc do toalety xD Procz standardowo The Walking Death na podstawie ktorego planuje survival w razie apokalipsy (wciaz zbieram na miecz samurajski), najstraszniejsze sa filmy z lat 80-90 gdzie zombiaki biegaja i skacza :,(

06.10.2016, 10:52

Ulubionym filmem o tematyce zombie, jest dla mnie pierwsza część "Resident Evil". Oglądałem ją wiele lat temu i zapadła mi w głowie jako wzór filmów o zombie. Klimat podziemnego laboratorium, niesamowita cisza uderzająca z filmu mimo wielu "głośnych" scen, tajemniczość i przerażająca atmosfera niepewności - to wszystko uczyniło, że jest to jeden z najlepszych filmów, jakie widziałem w tej kategorii. Sam film zainspirował mnie i moich przyjaciół do spędzenia nocy ze strasznymi opowieściami w opuszczonym budynku, który stoi niedaleko mojego domu rodzinnego w niewielkiej wsi na Mazowszu. Mieliśmy po 14 lat - to była najstraszniejsza ale i jedna z ciekawszych nocy mojego życia :)

05.10.2016, 01:24

Film -"Jestem legendą"wyreżyserowany przez Francisa Lawrence'a,w którym główną rolę zagrał Will Smith jest moim ulubionym filmem o tematyce zombie. Już od samego początku wciągnął mnie i trzymał w napięciu do samego końca.
A to za sprawą świetnej gry Smitha, który grał postać wirusologa Roberta Neville'a pracującego nad stworzeniem lekarstwa dla zarażonych wirusem ludzi, którzy zmienili się w żądne krwi potwory żyjące na opustoszonym Manhattanie.Efekty wizualne, technika komputerowa- (wizja Apokaliptyczna Nowego Jorku) moim zdaniem jest genialnie zobrazowana przez reżysera, który za ten film otrzymał liczne nagrody.Film różni się od innych filmów o umarlakach, gdzie atakują całe miasta tym, że każde napięcie z każdą następną minutą oglądania Will Smith przenosi na widza."Jestem legendą" to walka o przetrwanie,przyjaźń i nadzieja.TO MÓJ FAWORYT.

03.10.2016, 20:15

Komórka- Stephen King, kto przeczyta będzie wiedział dlaczego ;)

29.09.2016, 16:30

The walking dead! - I gdybym miał przydzielać miejsca na podium to ten serial/komiks zajął by wszystkie 3 miejsca. Jest rewelacyjny, świat przedstawiony jest realistyczny, charakteryzacja zombi jest mistrzowska, a sposób poruszania martwiaków też jest taki jakiego oczekuję czyli powolny!. Zagrożeniem nie jest pojedynczy zombiak, ale właśnie ich liczba i to jest świetnie przedstawione. Mam nadzieję, że na nadchodzącej imprezie klimat będzie podobny czyli z jednej strony spokój i opanowanie zombie - i polowanie na mózgi, a z drugiej panika uciekających.

29.09.2016, 14:29

Mój ulubiony film o zombie to Resident Evil :)
Fantastyczne ujęcie akcji, wartka fabuła. Scenografia od początku do końca trzyma klasę. Podobały mi się też efekty specjalne – co prawda nie jest ich zbyt dużo, ale dzięki temu nie są nachalne tak jak uszminkowani nieumarli. Szczególnie ciekawe były zmutowane dobermany, a sposób, w jaki Milla Jovovich pozbywa się ich całego stadka nawiązuje do najlepszych „matrixowych” klimatów. dużym plusem jest też muzyka, którą napisał Marilyn Manson.
No i przede wszystkim Milla Jovovich jak zawsze piękna cieszy oko swymi mocno eksponowanymi wdziękami.
A z ciekawostek - aktorom nakazano przejść grę, aby lepiej wczuli się w grane przez siebie postacie.

28.09.2016, 13:22

A ja najbardziej ze świata Zombi obok wszelkich filmów itp., lubię grę planszową Atak zombii:) To fascynujące wcielić się w jedną z ocalałych grup ludzi, którzy będą walczyć o przeżycie. W świecie po kataklizmie zombie, nie funkcjonuje telewizja, internet, ani radia. Cały świat legł w ruinie i to właśnie ode mnie zależy czy uda mi się ujść w jednym kawałku:) Podczas rozgrywki odczuwałam ciągłe niebezpieczeństwo i adrenalinę:) Musiałam zdobywać broń, lekarstwa oraz zakładać skomplikowane i śmiercionośne pułapki.

28.09.2016, 12:55

Moim najulubieńszym filmem o zombie jest "Noc żywych trupów" (1990).
Pierwszy raz oglądałam ten film jako dziecko i wydawał mi się strrrrraszny !
A dziś pewne momenty bawią mnie bardziej niż niejedna komedia ... :)