Weź udział w urodzinowym konkursie Naszego Miasta i wygraj płytę Michała Urbaniaka Fusion III. To jedna z najważniejszych płyt w ponad 60 płytowym dorobku Michała Urbaniaka, która dała początek jego wielkiej amerykańskiej karierze, i jedna z najciekawszych płyt światowej sceny jazz-rockowej.

Ciekawa, folkloryzująca muzyka fusion została niezwykle entuzjastycznie przyjęta w Stanach Zjednoczonych i przyniosła Urbaniakowi popularność i szczególne miejsce na scenie muzyki jazzowej i rytmicznej w ogóle. Projekty wokół fusion Michała Urbaniaka nie tylko zapoczątkowały pasmo jego sukcesów, ale przyniosły również błyskotliwe debiuty dziś wielkich muzyków takich jak: Marcus Miller, Victor Bailey czy nieżyjący już Kenny Kirkland.

Wygraj płytę Michała Urbaniaka Fusion III [KONKURS]Co zrobić, aby ją zdobyć?

1. zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)
2. Polubić na Facebooku warszawa.naszemiasto.pl
3. Polubić na Facebooku nasz specjalny serwis z konkursami - Konkursy Warszawa

4. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Dlaczego płyta Michała Urbaniaka Fusion III powinna trafić do Ciebie?Nagrody otrzymają autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 października (wtorek) do godz. 8:00

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

  Komentarze (5)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Adek

  Bo Michał Urbaniak nie nagrywa słabych płyt. On, profesjonalista, celebruje każdy dźwięk, niezależnie czy gra na saksofonie, skrzypcach czy harmonijce. To jest klasa sama w sobie, nasze muzyczne dobro narodowe - rozpoznawane na całym świecie. Michał Urbaniak to niezwykle ciekawy człowiek i kreatywny muzyk. Wielką przyjemnością byłoby dać się porwać dźwiękom, które podbiły wymagający, amerykański rynek.

  AnitaMarta

  Moja mam jest wieeeelką fanką Michała Urbaniaka, a ja jestem wielką fanką mojej mamy, dlatego chciałabym sprawić jej przyjemność i podarować płytę.

  magang

  Płyta Michała Urbaniaka Fusion III powinna trafić do mnie ponieważ uwielbiam słuchać różnorodnej muzyki.

  Kleinschmidt

  Ponieważ Michał Urbaniak to polska legenda jazuu i jazz-rocka. To on wprowadzał do klasycznego jazzu, piękne elektroniczne brzmienia skrzypiec i Klavinetu. Nie mam jeszcze tej płyty, a wydaję mi się że powinienem ;)